Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Клуб T1 повідомив про розпуск свого складу з Dota 2. Усі гравці, включаючи Анатана ana Фама та Топіаса Topson Таавітсайнена, стали вільними агентами. Де вони продовжать кар’єру, наразі невідомо.

У подкасті Rivals Talk CEO клубу Джо Марш розповів про те, що клуб був змушений розійтися зі складом з фінансових причин. 

Причини суто фінансові. Ми сфокусуємось на League of Legends та Valorant. Сподіваюся, ми повернемось у «Доту» у 2024 році зі складом із Південно-Східної Азії чи Європи.

На відміну від Dota 2 склад клубу T1 є найуспішнішим в історії LoL, також організація отримала цінний слот у франшизну професійну лігу VALORANT від Riot

Раніше ЗМІ повідомили, що T1 продасть слот у верхньому дивізіоні DPC для Південно-Східної Азії. Покупцем стала організація Bleed eSports із Сінгапуру. Сторони поки не коментували ці витоки.

Читайте також: Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Материалы по теме

T1 планують закрити склад з Dota 2 та продати слот на Dota Pro Circuit

Джерела повідомляють, що T1 продасть свій слот у Dota Pro Circuit 2023 року. Після невдачі на The International 11, команда вже робила заяви про звільнення ряду гравців, а тепер стало відомо, що вона, начебто, продає свій слот у DPC сингапурському клубу Bleed eSports.

Визначилися фіналісти Чемпіонату Світу з League of Legends — WORLDS 2022

Визначилися фіналісти Чемпіонату Світу з League of Legends і вже 5 листопада дві команди зіграють суперфінал у форматі Best of 5, який визначить чемпіона WORLDS 2022.

У ТОР-4 Чемпіонату Світу з League of Legend — WORLDS 2022 вийшли три південнокорейські та одна китайська команда

Завершилися всі чвертьфінальні матчі Чемпіонату Світу з League of Legend — WORLDS 2022 і на турнірі залишилося лише чотири команди, які розіграють головну нагороду.