Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Liquid у рамках підготовки до професійної франшизної ліги з VALORANT підписали новий склад у який увійшло двоє гравців колишньої російської команди Gambit, що припинила своє існування після накладених на неї санкцій через війну в Україні.

Team Liquid оприлюднила свій склад з Valorant на сезон 2023 року, до якого приєднався Ігор Redgar Власов та Аяз nAts Ахметшин разом із колишнім снайпером Guild Esports Саїфом Sayf Джібраїлом.

Гравці замінили Scream та його брата, які пішли у Karmine Corp. 

Після підписання склад Team Liquid збільшився до 6 гравців — мінімум за правилами франшизної ліги Riot. 

Активний склад команди тепер виглядає наступним чином:

soulcas 
Jamppi 
Redgar 
nAts
Sayf

Team Liquid є однією з найуспішніших команд з VALORANT, яка від заснування гри у 2020 році заробила майже 400 000 доларів, проте на останньому Чемпіонаті Світу колектив зміг зайняти лише 7-8 місце.

Читайте також: Після поразки s1mple показав середній палець бразильським фанатам та емоційно прокоментував поразку NAVI від FURIA

Материалы по теме

Riot випустили патч 5.12 у якому суттєво переробили найпопулярнішого агента VALORANT. Всі зміни Chamber

Riot Games в черговому патчі з номером 5.12 вкотре пофіксили найпопулярнішого агента в грі Chamber. Поточний нерф можна вважати найбільшим, фактично він змінює всі без виключення скіли Чамбера.

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.

Новий склад NAVI з VALORANT виграв турнір з першої спроби. Їх попередники вигравали лише турнір «Mосковский Киберспорт» за $168

Оновлений склад NAVI з VALORANT виборов свій перший титул. Чорно-жовті перемогли на досить великому чемпіонаті G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals з призовим фондом у 50 000 доларів США.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.