Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Liquid у рамках підготовки до професійної франшизної ліги з VALORANT підписали новий склад у який увійшло двоє гравців колишньої російської команди Gambit, що припинила своє існування після накладених на неї санкцій через війну в Україні.

Team Liquid оприлюднила свій склад з Valorant на сезон 2023 року, до якого приєднався Ігор Redgar Власов та Аяз nAts Ахметшин разом із колишнім снайпером Guild Esports Саїфом Sayf Джібраїлом.

Гравці замінили Scream та його брата, які пішли у Karmine Corp. 

Після підписання склад Team Liquid збільшився до 6 гравців — мінімум за правилами франшизної ліги Riot. 

Активний склад команди тепер виглядає наступним чином:

soulcas 
Jamppi 
Redgar 
nAts
Sayf

Team Liquid є однією з найуспішніших команд з VALORANT, яка від заснування гри у 2020 році заробила майже 400 000 доларів, проте на останньому Чемпіонаті Світу колектив зміг зайняти лише 7-8 місце.

Читайте також: Після поразки s1mple показав середній палець бразильським фанатам та емоційно прокоментував поразку NAVI від FURIA

Материалы по теме

Визначилися переможці другої кваліфікації Legion Cup 2023 з VALORANT

Відбулася друга кваліфікація на всеукраїнський турнір з VALORANT Legion Cup 2023. Переможці відбіркового турніру отримали запрошення в стадію Play-off, де буде розіграно головний призовий фонд Legion Cup.

Визначилися переможці першої кваліфікації Legion Cup 2023 з VALORANT

0

Відбулася перша кваліфікація на всеукраїнський турнір з VALORANT Legion Cup 2023. Переможці відбіркового турніру отримали запрошення в стадію Play-off, де буде розіграно головний призовий фонд Legion Cup.

NAVI запустили лігу-хаб з VALORANT де розіграють призи від Logitech G

0

NAVI разом з Logitech G запустили хаб з VALORANT. Турнір у форматі ліги проходитиме не на якійсь платформі, а в Діскорді у форматі для соло-гравців.

cadiaN запропонував Valve скопіювати для CS2 систему овертаймів з VALORANT

Лідер Heroic cadiaN запропонував Valve повністю скопіювати систему матчів у Valorant. Нещодавно розробники CS2 перевели свою майбутню гру на формат MR12, коли основний час в грі триватиме максимум 24 раунди замість 30, як це було раніше. Це було зроблено для того, щоб пришвидшити матчі.