Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Під тиском спільноти Team Spirit розпочали власне розслідування щодо участі їхнього гравця Ігоря w0nderful Жданова у договірних матчах. Російська команда, що переїхала до Сербії повідомила, що буде сприяти розслідуванню ESIC, а також проведе своє власне розслідування.

Раніше колишній співробітник ESIC на ім’я yarabeu зробив заяву щодо участі ряду українських та російських гравців у договірних матчах з CS:GO. За словами yarabeu, він був власником команди, яка брала участь у договірних матчах і у цій команді грав Ігор Жданов. 

Жданов вже давав показання ESIC і, за словами yarabeu, кілька разів змінював свої показання.

Розслідування і тиск проти гравця Spirit однозначно матиме вплив на виступ команди на IEM Rio Major. Якщо вину українця буде доведено, це означатиме майже 100% кінець його кар’єри.

Материалы по теме

Два гравці Team Spirit пропустять BLAST, слот на який команда придбала нещодавно. Росіян не хочуть бачити в Європі

0

Двоє гравців російського клубу Team Spirit, який нещодавно став партнером BLAST і отримав право змагатися в цій франшизній лізі, не зможуть зіграти на першому для клубу турнірі після укладання угоди.

ESIC назавжди дискваліфікуваши власника Majesty, ProjectX та Akuma. Всю схему здали самі гравці, розбираємося хто саме

Український кіберспортивний діяч Олексій Шишко, який ймовірно був власником таких команд, як Majesty, ProjectX та Akuma отримав пожиттєву дискваліфікацію від комісії з доброчесності ESIC.

ESIC скоротили дискваліфікацію Joel за те, що він допоміг у багатьох інших розслідуваннях комісії з доброчесності в кіберспорті

0

Комісія з доброчесності в кіберспорті ESIC повідомила про кінечну дату дискваліфікації Джоеля Joel Хулмлунда, які було накладено у вересні поточного року.

ESIC дискваліфікували чотирьох українських гравців. Дискваліфіковані пообіцяли зробити стрім і дати пояснення ситуації

Комісія з кіберспортивної доброчесності (ESIC) дискваліфікувала чотирьох відомих українських гравців у CS. Дворічну дискваліфікацію на всіх турнірах, до яких має відношення ESIC (а це турніри майже всіх великих турнірних операторів в тому числі ESL та BLAST) отримали Дмитро SENSEi Шворак, Максим THRON Семенов, Артур DarkS1DE Кравченко та Данило nat1ve Бакін.