Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершився третій передостанній день групової стадії The International 11 і вже можна виділити команди, які точно вийдуть у верхню сітку, а також тих, кому, скоріше за все, доведеться залишити турнір.

Група А

Команда EG стала головною сенсацією групової стадії TI11 і з аутсайдерів перетворилася на фаворитів турніру. Хоча попереду у команди ще один матч, вона вже достроково виграла свою групу, здобувши перемоги на 14 картах з 16. Навіть якщо завтра EG програють з рахунком 0-2 їх вже не зможуть обігнати. 

На друге місце після млявого старту вирвалися фаворити турніру PSG.LGD. На останок їм залишилися лише солоденькі BetBoom, яких китайці мають розірвати на лахміття. 

Дуже хиткою залишається доля 3-4 місць в групі на які претендують RNG, Hokori, Liquid та OG. Всі ці команди мають шанс вийти у верхню сітку, а місць лише два. Нагадаємо, що в нижній сітці перша гра буде до однієї перемоги, тож падати туди навіть для сильної команди дуже небезпечно. 

Нажаль у нижню сітку цілком можуть впасти RNG, які захворіли не ковід і дали фору OG, якім так потрібні бали для виходу у верхню сітку. 

Команди BetBoom та Beem Esports не змогли влаштувати бум на інті і майже гарантовано вилітають з турніру. Цим командам залишилося зіграти проти головних фаворитів групи і мало хто повірить в те, що вони зможуть взяти хоча б одну карту у LGD чи OG. Їх надія може бути лише на те, що лідери вже пройшли у верхню сітку і розслабляться. 

Група В 

В другій групі Tundra фактично гарантувала вихід у верхню сітку, маючи статистику 10-4 і два матчі в запасі, а от далі все досить невизначено. В цій групі завтра команди зіграють аж по два матчі, тому багато що може змінитися. 

Покищо головні претенденти на вихід у верхню сітку — це Secret та Aster, проте реальні шанси мають ще принаймні п’ять команд: Spirit, Thunder Awaken, Entity, Fnatic та beastcoast. 

Попри гарний старт, Spirit віддали занадто багато матчів. Зараз Чемпіони минулого інта знаходяться в кроці від болючого падіння в нижню сітку турніру. У вирішальних матчах на них чекають прохідні beastcoast і дуже сильні Team Aster. 

А от Talon та TSM можуть сподіватися максимум на вихід у нижню сітку Play-off і то це можливо лише за умови гарної гри в заключних матчах, а там на них чекають суворі суперники. 

Результати матчів третього ігрового дня:

Більше інформації про The International 11 ви знайдете у нашому репортажі.

Материалы по теме

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.

Tundra Esports легко обігрує Team Secret і стає чемпіонами The International 11

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.