Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершився другий день групової стадії The International 11, подолано екватор і саме час підбивати проміжні підсумки. 

Вчора команди стартували та «пробували воду», сьогодні вони пірнули на повну, завтра продовжать плисти, а у вівторок ми знатимемо всіх, хто випливе, а хто потоне.

Група А 

Отож у групі A китайська команда RNGU ще більше затвердилася у статусі фаворита і після п’яти зіграних матчів програла лише одну карту Liquid. Хоча попереду ще чотири матчі, команда може програти їх всі й то не факт, що не вийде у верхню сітку. 

Також продовжують дивувати відмінною формою EG, які ідуть зі статистикою 8-2 на другому місці в групі. 

Третє місце ділять OG та PSG.LGD, причому європейці програла в очному матчі, а от LGD навпаки сьогодні нарешті прокинулися і здолали всуху не тільки поціновувачів редбулу, а і Liquid, викинувши тих з четвірки найкращих. 

Росіяни з BetBoom сьогодні нарешті спромоглися виграти пару карт і, хоча і знаходяться на дев’ятому місці, отримали теоретичні шанси поборотися за нижню сітку Play-off. Верхня сітка їм вже точно не світить.

Завтрашній день обіцяє бути особливо цікавим, бо зустрінуться OG та Liquid. Матч між цими командами потенційно може вирішувати, хто з них впаде у нижню сітку, а хто почне Play-off з верхньої. 

EG завтра зіграє з RNGU за лідерство в групі, інші опоненти набагато слабкіші, тож команда Артізі майже гарантовано буде в четвірці найкращих в групі А. 

Група В

Ще вчора заплутана група, де може виграти кожен, сьогодні трохи стабілізувалася і виявила певних фаворитів, серед яких перші покищо китайці з Team Aster. Статистика 8-2 добрий старт для виходу у верхню сітку Play-off, проте команда ще не грала з Team Spirit та Team Secret, а ці матчі вони можуть програти. 

Другими в групі ідуть Tundra Esports, проте вони ще не грали з Spirit та Entity, тож все можливо. 

Загалом покищо в групі В можна виділити очевидних аутсайдерів beastcoast та Talon, які програли по 8 карт і можуть чіплятися тільки за нижню сітку Play-off, а от на верхню сітку цілком можуть претендувати всі вісім інших команд групи.

Результати матчів другого дня групової стадії TI11

  • PSG.LGD прокинулися і проковтнули OG та Liquid
  • Spirit зіграли три нічиї і втратили аж три очки
  • BetBoom взяли 2 карти проти аутсайдерів і ще мають шанси потрапити у Play-off
  • Talon програють всім, але якось виграли карту у Spirit
  • У протистоянні Артізі та Матумбамена останній виявився сильнішим

Більше інформації ви знайдете у репортажі на нашому сайті.

Материалы по теме

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.

Tundra Esports легко обігрує Team Secret і стає чемпіонами The International 11

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.