Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися матчі першого дня групової стадії The International 11 і саме час підбити підсумки.

В групі А всі команди зіграли по три матчі по дві карти в кожному. В групі В команди зіграли по два матчі. Після завершення ігор можна зробити певні попередні висновки. 

Група А

Ця група піднесла чимало несподіванок, головною з яких стала переможна серія EG, команди, від якої ніхто не очікував такого перфоменсу. EG не просто виграли три матчі поспіль, а і не програли жодної карти, обігравши всуху головних фаворитів групи PSG.LGD та OG.

З іншого боку поганою формою здивували фаворити турніру PSG.LGD, які програли чотири з шести карт і зараз знаходяться серед тих команд, які ризикують розпочати Play-off з нижньої сітки. Якщо китайська п’ятірка не збереться їм геть і мріяти перемогти на TI.

Більше всіх порадувала українців російська команда BetBoom, яка сьогодні впевнено програла всі шість карт у трьох матчах проти GG, RNGU та Liquid і поставила себе на межу вильоту з групи. Навіть якщо BB і зможуть реабілітуватися в наступних матчах вийти у верхню сітку їм допоможе тільки диво.

З іншого боку попереду ще багато матчів і завтрашній день буде значити дуже багато для остаточного визначення лідерів.

ГРУПА В

В групі В було у перший день було зіграно менше матчів. Тут жодна команда не змогла вийти сухою з води, не програвши жодної карти, проте очолюють таблицю лідерів аж чотири команди з рахунками 3-1. 

Команда Entity з росіянами у складі також сьогодні порадувала, програвши три з чотирьох карт. 

Поки в групі дуже потужними виглядають лише Spirit, які вочевидь показують гру головних претендентів на двократне чемпіонство The International. 

Результати матчів першого ігрового дня

Більше цікавої інформації про The International 11 ви знайдете в нашому репортажі. 

Материалы по теме

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.

Tundra Esports легко обігрує Team Secret і стає чемпіонами The International 11

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.