Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ветерани індустрії кіберспорту Крістофер MonteCristo Майклс та Дункан Thorin Шилдс запустили незалежний портал кіберспортивних підкастів Last Free Nation. Директором компанії став Пітер Морріс.

Серед підкастів на сайті можна знайти добірки таких відомих англомовних особистостей як MonteCristo, Thorin, Richard Lewis, Christian ‘IWillDominate’ Rivera, Wolf Schröder, та Daniel ‘Dgon’ Gonzales.

Last Free Nation позіціонує себе як «єдиний незалежний центр талантів кіберспорту, який надає фанатам доступ до найбільш шанованих і сумнозвісних талантів у кіберспорті, які діляться справжніми думками, гарячими суперечками та динамічними розмовами».

МонтеКрісто працює в індустрії кіберспорту більше десяти років як коментатор, комісар ліги та власник бізнесу. Він працював на різних організаторів турнірів в різних іграх, зокрема League of Legends, Overwatch та CS:GO. Він також був власником кіберспортивної організації Renegades у 2015 та 2016 роках і працював представником нині вже не існуючої ліги Flashpoint з CS:GO.

Торін має велику історію в кіберспорті як журналіст, творець контенту та аналітик багатьох організацій, а також володіє нагородою  «Кіберспортивний журналіст року», яку отримав у 2017 році. Протягом багатьох років він працював разом із МонтеКрісто на кількох шоу, також пара грала ключову роль у розробці концепції Flashpoint, де Торін працював креативним директором та аналітиком.

За концепцією Last Free Nation будуть відрізнятися і протидіяти традиційним кіберспортивним медіа.

В індустрії, яка контролюється видавцями відеоігор та організаторами турнірів, фанати кіберспорту жадають більше, ніж комерційного контенту, вони хочуть спілкуватися з людьми, що мають незалежну думку. Last Free Nation забезпечить простір для талантів з різними поглядами, які об’єдналися для щирого та цікавого спілкування, — каже Торін у прес-релізі.

Материалы по теме

Кінець ліги FLASHPOINT. Історія про те, як намагалися створити першу у світі франшизну лігу з CS:GO, та як все скінчилося провалом, боргами та судом

Через два з половиною роки після свого створення кіберспортивна ліга FLASHPOINT знаходиться на межі банкрутства і винна багато грошей гравцям. Профспілка професійних гравців CSPPA подає до суду, намагаючись домогтися виплат у $457 500.

«Єдина причина, чому це ніколи не станеться – гроші з трансферу підуть до Росії» — Торін прокоментував можливість переходу YEKINDAR до NAVI

0

Відомий трештолкер та журналіст CS:GO Дункан Thorin Шилдс прокоментував можливість переходу YEKINDAR до клубу NAVI. Аналітик не вірить, що NAVI можуть собі дозволити придбати гравця у підсанкційної олігархічної команди.

Данкан «Thorin» Шілдс назвав суму за яку Cloud9 придбали склад Gambit. На його думку це надзвичайно вигідна ціна

0

Скандальний треш-толкер кіберспорту Данкан «Thorin» Шілдс прокоментував приєднання складу Gambit до Cloud9 та назвав суму, за яку відбулася угода.