Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Thunder Awаken та Team Liquid влаштували безумовно самий напружений, видовищний та неймовірний матч The International 11, який був гідним суперфіналу турніру.

Перша і третя карти були переповнені хайлайтами, неймовірними твістами і Дотою фантастичного рівня. Суперники були гідні один одного, проте трохи сильнішими чи везучішими були Liquid, які дивом відбилися на власній базі у здавалося б програній грі, зробивши сім вбивств поспіль. 

Неймовірний перфоменс дозволив їм зробити ключовий камбек і знищити ворожий трон в момент, коли суперники тільки змогли відродитися.

Таким чином Матумбамен і тіммейти проходять у ТОР-4 TI, ставши єдиною командою з групи А, яка пройшла на турнірі так далеко. 

Турнір продовжиться через п’ять днів на великому стадіоні на 12 000 глядачів, де ми побачимо чотири матчі. В наступну суботу на нас чекатиме фінал верхньої сітки та півфінал нижньої сітки, а в неділю відбудеться фінал нижньої сітки та Гранд фінал.

Якщо ви не бачили цю гру, то вам обов’язково треба її подивитися у записі, бо це один з тих матчів, які точно увійдуть у золотий фонд Dota 2.

Thunder Awaken випустили перемогу, яка вже була в руках.

За два дні до завершення турніру сітка виглядає наступним чином:

Читайте також: LoL та Dota 2 б’ють антирекорди по переглядам групової стадії Чемпіонатів Світу. Досліджуємо, хто втратив більше

Материалы по теме

Team Liquid підписали у свій склад з VALORANT двох росіян з Gambit

Team Liquid у рамках підготовки до професійної франшизної ліги з VALORANT підписали новий склад у який увійшло двоє гравців колишньої російської команди Gambit, що припинила своє існування після накладених на неї санкцій через війну в Україні.

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.