Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На прикладі ліги CDL з Call of Duty стрімінгова платформа Twitch довела свою безальтернативність для перегляду кіберспорту. Річ у тому, що останні три роки офіційні турніри з CoD транслювалися тільки на Youtube, через ексклюзивний контракт з платформою на суму у 160 мільйонів доларів США.

Після закінчення контракту кіберспорт CoD повернувся на Twitch і це відразу відбилося на популярності трансляцій. Попри те, що перші вихідні сезону Modern Warfare 2 Call of Duty League були такою собі розминкою де гралися відбіркові матчі, вони стали четвертими за популярністю за весь час існування CoD як кіберспорту. 

За більшістю матчів на піку спостерігало понад 100 тисяч глядачів, а найпопулярніша гра зібрала більш як 192 000.

Така видатна статистика натякає на дві речі — кіберспорт CoD все ще живий і має перспективи, а платформа Twitch залишається незамінним безальтернативним майданчиком для трансляцій кіберспорту. 

Читайте також: У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Материалы по теме

З початку повномасштабного вторгнення українськомовний Twitch виріс у декілька разів

0

Аналітичний портал escharts порахував, як зріс український кіберспортивний Twitch з моменту початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Microsoft та Nintendo уклали десятирічну угоду про видання серії Call of Duty на платформі Nintendo

21 лютого віце-голова та президент Microsoft Бред Сміт оголосив, що Microsoft і Nintendo уклали 10-річну угоду про видання серії ігор Call of Duty на консолях Nintendo. Тепер шанувальники Nintendo зможуть насолоджуватися популярною франшизою та іншими іграми, які раніше були ексклюзивними для Xbox.

Twitch повідомив про свої досягнення у 2022 році

Головна платформа кіберспортивних трансляцій Twitch.tv підбила підсумки року. Стрімінговий сервіс повідомив про чергові рекорди.