Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

«Я щойно прийняв бюджет на 2023 рік, і він найбільший за весь час, наступний рік буде найбільшим«, — сказав Лоран після розповіді про ріст Riot за останнє десятиліття. Він жартома назвав компанію «маленьким незалежним розробником», але потім пояснив, що Riot прагне створити середовище для «багатьох поколінь», яке включатиме «батьків» і «дітей».

Лоран також поділився ширшим баченням індустрії розваг, зосередившись на зміщенні «центру тяжіння» у галузі. Він зазначив, що у ХХ столітті культура розваг була пов’язана з індустрією кіно та фільмами. Але у 21 столітті це змінилося і буде змінюватися, поки центром розваг не стануть відеоігри.

Riot вже довів, що може вийти за рамки Ліги та її екосистеми кіберспорту, запустивши кілька нових ігор за останні два роки, особливо потужним став VALORANT, який конкурує з CS:GO за лідерство у жанрі FPS. 

Читайте також: Невідомі новачки знищили всіх професіоналів і зайняли два перших місця на турнірі від Red Bull з призовим фондом 50 000 доларів

Материалы по теме

NAVI з Dota 2 програли Virtus.pro і знаходяться в одному кроці від вильоту в другий дивізіон ліги DPC Східної Європи

0

Склад NAVI з Dota 2 в черговий раз розчарував своїх уболівальників програвши принципіальним суперникам — росіянам Virtus.pro. У першому сезоні DPC Східної Європи команда українців програла п’ять із шести матчів і зараз знаходиться на межі вильоту з першого дивізіону регіональної ліги.

Найбільший провал в історії команди — Team Secret вилетіла в другий дивізіон ліги DPC Західної Європи

Team Secret сенсаційно вилетіла в другий дивізіон першого сезону ліги DPC 2023 року. Команда Puppey програла матч останньої надії проти Nigma і остаточно втратила шанси на те, щоб залишитися у першому дивізіоні DPC-ліги Західної Європи. Останній цвях у кришку труни забив колишній тіммейт Пупея.

1xBet спростувала інформацію про банкрутство і повідомила про допомогу Україні у розмірі 1 мільйона доларів США

Відомий букмекер 1xBet, який є головним партнером ESL, HLTV та цілої низки відомих кіберспортивних команд в тому числі Team Spirit, OG та Tundra, спростував нещодавні повідомлення ряду ЗМІ про те, що компанію визнано банкрутом у Нідерландах. У вересні 2022 року ми вже доносили до наших читачів інформацію про банкрутство відомої БК у юрисдикції Кюрасао.

«В гривнях там було сім знаків», — монументальне інтерв’ю з Casper про відмову працювати з росіянами на TI, війну студій та багато іншого

В мережі з’явилося надзвичайно цікаве інтерв’ю, яке Олексій yXo Малецький взяв у апологета коментування Dota 2 Романа Casper Лєпьохіна.  З відео ви дізнаєтеся про те, як Каспер прийшов у кіберспорт, як починалися перші TI, про війну студій Maincast проти  Starladder та Maincast проти Weplay, про те, як Каспер відмовився від семизначного гонорару на The International