Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Twitch щойно оновив правила своєї спільноти щодо просування сайтів азартних ігор. Відтепер на платформі заборонено рекламування азартних ігор в тому числі і ігор на скини CS:GO.

Увагу на це звернув Gabe Follower, який знайшов пряму цитату в нових правилах.  

– Чи дозволено на Twitch спонсорство азартних ігор на скини, наприклад скини CSGO?

– Ні, реклама або спонсорство азартних ігор заборонено нашою політикою.

 

Азартні ігри на скини CS:GO є великою проблемою в кіберспорті. До цього часу чимало стрімерів наживалися на рекламі таких замаскованих казино, рекламуючи їх на свою дуже молоду аудиторію. Рулетки на скини працюють онлайн і, як правило, не мають жодної серйозної авторизації користувачів. Для реєстрації достатньо просто сказати, що тобі вже є 18 років.

Багато підлітків просто реєструють кредитні картки батьків і грають на їх гроші. Часто батьки про це навіть не здогадуються. Раніше Твітч не раз піддавався критиці за байдуже ставлення до цієї проблеми. 

Материалы по теме

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Стрімінгові платформи Twitch і Kick заблоковані в Туреччині через рекламу азартних ігор

В Туреччині заблокували головні стрімінгові платформи Twitch і Kick. Миттєво перегляди Twitch в країні впали в кілька разів. Причиною блокування стала реклама на платформах азартних ігор, з якою намагаються боротися в Туреччині.

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.