Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У так званій ЛНР відкрилося регіональне відділення Федерації комп’ютерного спорту Росії, про це повідомив офіційний сайт ФКСР. На офіційній сторінці федерації написано наступне.

У Луганській народній республіці створено регіональне відділення ФКС Росії. Воно займеться розвитком та популяризацією комп’ютерного спорту у ЛНР.

Перші збори регіонального відділення вже відбулися. На ньому було обрано голову Луганського республіканського відділення ФКС Росії – ним став Бєліков Віталій Олександрович, начальник відділу молоді та спорту Адміністрації Свердловського району.

«Кіберспорт — молодий та перспективний вид спорту, який набирає обертів у всьому світі. Республіка отримала можливість розвивати кіберспорт завдяки вступу до складу РФ, яка одна з перших визнала цей спорт на офіційному рівні. З відкриттям регіонального відділення у Луганській Народній Республіці з’явиться багато можливостей та перспектив», – зазначив Віталій Олександрович.

Ми раді вітати колег у великій родині ФКС Росії та бажаємо успіхів у реалізації майбутніх проектів.

Нагадаємо, що багато хто у світі ще і досі вважає, що кіберспорт знаходиться поза політикою. Російські гравці допускаються на всі кіберспортивні змагання, а накладені на росіян санкції абсолютно не дієві, бо вони з легкістю їх обходять, що демонструють чисельні приклади, в тому числі такі, як створення альтернативного турнірного оператора, отримання Virtus.pro кубку за перемогу Outsiders, тощо. 

Материалы по теме

Офіційний паблік m0NESY з 280 тисячами підписників назвав “розвитком кіберспорту” відкриття осередка ФКСР у ЛНР

На офіційній верифікованій сторінці колишнього випускника академії NAVI російського гравця m0NESY, який зараз виступає за європейський клуб G2, з’явилося повідомлення про відкриття в так званій ЛНР осередка Федерації комп’ютерного спорту Росії. Картинку з логотипом федерації підписано “Кіберспорт розвивається”.