Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На офіційній верифікованій сторінці колишнього випускника академії NAVI російського гравця m0NESY, який зараз виступає за європейський клуб G2, з’явилося повідомлення про відкриття в так званій ЛНР осередка Федерації комп’ютерного спорту Росії. Картинку з логотипом федерації підписано “Кіберспорт розвивається”.

За чотири години з моменту поста його переглянуло 15 000 людей, які поставили понад 500 вподобайок і зробили 76 репостів. Загалом на сторінку гравця у російській соціальній мережі VK підписано 282 000 фанатів. 

Після того, як пост помітили відомі українські діячі кіберспорту, росіянин його видалив, та написав у твіттері, що адміна було звільнено, проте це жодним чином не виправдовує те, що сталося, бо це не більше ніж просто лицемірство.

Після такої акції українське кіберспортивне суспільство має об’єднатися і вимагати від міжнародної спільноти заборони на виступ всіх команд та гравців з Росії. Винятки, якщо їх взагалі можна робити, то робити тільки для тих, хто публічно відмовиться від прапору країни-агресора і публічно засудить дії Росії в Україні. 

Читайте також: Все про скандал G2 з російським прапором, реакція українців і що треба зробити, щоб цей сором не повторювався

Материалы по теме

В Швеції збанкротіла легендарна мережа комп’ютерних клубів Inferno Online і їх проект ESportal. GeT_RighT написав з цього приводу величезний ностальгічний пост

Легендарна шведська мережа комп’ютерних клубів Inferno Online і її дочірній проект – ігрова кіберспортивна платформа ESportal оголосили про банкрутство.

Європейський клуб Alliance, який запевняв у підтримці України, підписав контракт з роcійською БК

0

Європейський клуб Alliance оголосив про підписання в якості головного партнера російську букмекерську контору PARI. Лише кілька місяців тому менеджмент Alliance запевняв у підтримці України і, під тиском спільноти, знявся з російського турніру, в якому планував взяти участь.

Клубу Monte виповнилося два роки. Підбиваємо підсумки злетам і падінням організації, яка не залишила байдужим нікого

Українському клубу Monte виповнилося рівно два роки. Про це клуб повідомив у своїх соціальних мережах. Тож саме час згадати основні моменти історії клубу, який не залишив байдужим нікого.

МОК вступає в нову еру, створивши Олімпійські ігри з кіберспорту. Перші Ігри відбудуться в 2025 році в Саудівській Аравії

Сьогодні історичний день для кіберспорту. Від появи перших змагань з комп’ютерних ігор головним екзистенційним питанням нашої індустрії було питання, чи є кіберспорт справжнім спортом?