Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська команда B8 нажаль не змогла здолати GamerLegion у матчі останнього шансу і не відвідає Мейджор в Ріо.

Клуб Dendi мав всі шанси стати першою в історії командою з повністю українським складом, який візьме участь у Чемпіонаті Світу з CS:GO, проте команді не вистачило досвіду і вона закінчила виступ з рахунком 2-3 по матчах. 

Нагадаємо, що свій виступ українці почали з поразки Cloud9 з рахунком 6-19, наступні два матчі вони виграли, впоравшись з ECSTATIC та fnatic. 

Коли до виходу на омріяний мейджор залишався лише один крок, B8 програли спочатку Sprout, а потім і GamerLegion.

В результаті всі три команди, яким програли українці, вийшли на Мейджор в Ріо. Більш того fnatic, яких українці обіграли, теж відвідають Бразилію, бо сьогодні вони впоралися з 1WIN в матчі останнього шансу. 

Круто, що на IEM Road to Rio RMR пройшло стільки українців. Боляче, що ніхто з них не пройшов на Мейджор. Проте найважливіше те, що багато молодих українських гравців отримали бойовий досвід на великому міжнародному лані, де зібралися найкращі команди світу. 

Впевнений, що цей важливий досвід стане в нагоді і на наступному RMR наші гравці покажуть ще кращий результат. 

Більше інформації про те, як проходять RMR шукайте в нашому репортажі.

Материалы по теме

Команда українця Qweall, яку зняли з RMR, закликала притягнути організатора турніру PGL до відповідальності

Алжирська команда 15 Average Gaming, яка виграла близькосхідні кваліфікації RMR і була знята з азійського RMR через неможливість українця Qweall відвідати лан-турнір в Шанхаї, звинуватила PGL у халатному відношенні і закликала до відповідальності турнірного оператора.

Через неможливість гравця виїхати з України, PGL зняли команду з азійсько-тихоокеанського RMR

0

PGL зняли дві команди з азійсько-тихоокеанського RMR, який має розпочатися 26 лютого. Серед них була і команда 15 Average Gaming, за яку виступає 22-річний українець Владислав Qweall Півкін, відомий своїми виступами за Spirit Academy і команду Taipan, яку пов’язували з договірними матчами. 

PGL Major Copenhagen 2024: European RMR B – фінальні результати і підсумки

0

Завершилися ігри на PGL Major Copenhagen 2024: European RMR B і визначилися всі команди, які отримали прямі запрошення на перший Мейджор з CS2.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.