Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Monte, за яку грають українці Woro2k та DemQQ, успішно подолала другу європейську кваліфікацію на RMR і виборола путівку в Ріо де Жанейро, де відбудеться турнір RMR після якого у листопаді розпочнеться Мейджор.

На шляху до ТОР-4 другої кваліфікації Monte подолали 7 команд. Три з семи матчів проходили на HLTV, в них команда послідовно обіграла LDLC, eSuba та у матчі за квоту Endpoint з рахунком 2-0 по картах. 

Вітаємо всіх українських поціновувачів CS:GO, тепер в Ріо нам є за кого вболівати окрім NAVI. Сподіваємося, що на двох останніх кваліфікаціях RMR себе проявлять інші українські команди.

Читайте також інтерв’ю з Woro2k про його шлях в кіберспорт. 

Материалы по теме

Valve випустили Counter-Strike 2. Сервери CS:GO назавжди припинили роботу

Цей день настав! Офіційно вийшло продовження найпопулярнішого на планеті командного кіберспортивного шутера Counter-Strike 2. Починається третя ера CS! Вітаємо всіх!

Росіяни, які намагалися обійти правила організаторів, залишилися без 200 тисяч доларів за перемогу на Мейджорі з Fortnite

Росіяни Putrick і SizzY залишилися без призових за перемогу в турнірі FNCS (Fortnite Champion Series). Організатори турніру позбавили чемпіонів головного призу в 200 тисяч доларів через те, що вони росіяни.

Monte переграли fnatic та інші результати першого дня Play-off ESL Pro League S18

0

Monte змогли впоратися з fnatic і вийти в друге коло Play-off ESL Pro League S18, закріпивши статус команди світового рівня, яка може не тільки виходити з групи на EPL, а і гідно грати в основній частині турніру.

CD PROJEKT RED вибачилася перед росіянами за слово «русня» в українській локалізації Cyberpunk 2077

0

Розробник Cyberpunk 2077 компанія CD PROJEKT RED вибачилася перед читачами свого російського каналу в телеграм за українську локалізацію своєї гри.