Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У ряді великих мережевих магазинів України з’явилися передзамовлення на офіційні консолі Xbox Series S. Також консолі можна знайти в асортименті на сайті компанії ERC, яка є одним з найбільших гуртових постачальників техніки в Україні.

Геймерам ERC відома як організатор чудової ігрової виставки СEE, де наш портал не раз проводив круті змагання, також компанія завозить до України техніку таких всім відомих провідних брендів, як ASUS та ACER.

Раніше Міністерство цифрової трансформації повідомляло, що домовилися з Microsoft про офіційний вихід консолей Xbox на наш ринок, українізацію інтерфейсу та створення окремого українського регіону. Схоже, цього разу слова не розійдуться з діями та українці незабаром зможуть придбати офіційні Xbox Series S.

З огляду на те, як Microsoft активно монополізує ринок ігор під своїм брендом, придбання Xbox вже не здається хибною ідеєю. Зараз, як ніколи, консоль від американського бренду має шанси вийти у лідери за кількістю та якістю контенту. 

Заявлена ціна офіційної Xbox Series S в Україні складе 12 тисяч гривень. 

Читайте також про те, що відомий інвестор Уорен Баффет вклав 6 мільярдів доларів в Blizzard в очікуванні на те, що їх придбає Microsoft.

Материалы по теме

Microsoft каже, що SONY платить розробникам за те, щоб вони не додавали свої ігри у Xbox Game Pass

Microsoft звинуватила SONY в тому, що японська компанія платить розробникам, щоб вони не додавали свої ігри до Xbox Game Pass.

Ігри Blizzard переїдуть в Steam? Деякі ознаки натякають на ймовірність такого розвитку подій

Activision завела сторінку в Steam через чотири роки після появи цієї функції, геймери вирішили, що Microsoft, яка купує Activision, вирішила перевести свої ігри у Steam і, можливо, навіть відмовитися від власного сервісу Battle.net.

Microsoft звільнила співробітників та закриває підрозділ Xbox в Росії. У майбутньому нові ігри скоріше за все не матимуть російської локалізації

ЗМІ повідомляють, що Microsoft звільнила майже всіх співробітників та розформувала російський підрозділ Xbox. Офіційної заяви поки не було, але її очікують найближчими днями, орієнтовно, 30 червня.