Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У ряді великих мережевих магазинів України з’явилися передзамовлення на офіційні консолі Xbox Series S. Також консолі можна знайти в асортименті на сайті компанії ERC, яка є одним з найбільших гуртових постачальників техніки в Україні.

Геймерам ERC відома як організатор чудової ігрової виставки СEE, де наш портал не раз проводив круті змагання, також компанія завозить до України техніку таких всім відомих провідних брендів, як ASUS та ACER.

Раніше Міністерство цифрової трансформації повідомляло, що домовилися з Microsoft про офіційний вихід консолей Xbox на наш ринок, українізацію інтерфейсу та створення окремого українського регіону. Схоже, цього разу слова не розійдуться з діями та українці незабаром зможуть придбати офіційні Xbox Series S.

З огляду на те, як Microsoft активно монополізує ринок ігор під своїм брендом, придбання Xbox вже не здається хибною ідеєю. Зараз, як ніколи, консоль від американського бренду має шанси вийти у лідери за кількістю та якістю контенту. 

Заявлена ціна офіційної Xbox Series S в Україні складе 12 тисяч гривень. 

Читайте також про те, що відомий інвестор Уорен Баффет вклав 6 мільярдів доларів в Blizzard в очікуванні на те, що їх придбає Microsoft.

Материалы по теме

Ігри Blizzard Entertainment повертаються до Китаю в обмін на те, що ігри NetEase будуть виходити на Xbox

Багато місяців і продаж Blizzard компанії Microsoft знадобилися для того, щоб сокиру війни з китайським видавцем NetEase було зарито і ігри Блізард знову офіційно повернулися до Китаю. Раніше, після багатомісячних перемовин, сторони побили горщики і Blizzard закрила всі китайські сервери по своїх іграх.

Microsoft звільнили 80% працівників кібертивного підрозділу Activision Blizzard

Microsoft продовжує звільняти працівників придбаної нею Activision Blizzard, причому особливо потужного удару зазнав відділ кіберспорту, де звільнили 80% співробітників. За інформацією від обізнаних людей, які працюють в компанії, в кіберспортивному відділі залишилося лише 12 осіб.

Microsoft звільняють 1900 працівників ігрового підрозділу, в тому числі директора і головного дизайнера Blizzard

Microsoft звільнить 8% свого ігрового підрозділу, що становить 1800 працівників. Величезне звільнення відбувається через кілька місяців після історичного придбання софтверним гігантом Activision Blizzard.

Microsoft офіційно дозволили купити Blizzard. Що це означає для ринку

Схоже, що Microsoft все ж таки зможе завершити угоду про придбання Activision Blizzard. Після тривалого судового процесу проти Федеральної торгової комісії США суддя виніс рішення на користь дрібно-м’яких.