Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колись українська, а тепер незрозуміло чия організація HellRaisers оголосила свій склад з Dota 2 на наступний сезон DPC. Новий склад команди буде складатися виключно з росіян.

До команди потрапили гравці різних команд в тому числі такі відомі, як Daxao з BetBoom та Solo з NAVI. 

Від початку російської агресії 24 лютого HR засудили війну, але звільнили свій український склад з CS:GO. Одночасно з цим клуб повідомив, що склад з Dota 2 продовжить грати під іншим тегом. 

Також команда розпустила майже всіх працівників, прибрала з офіційного сайту спонсорів в тому числі Паріматч, який більшість експертів ринку називають власником команди та припинила будь-які медійні активності.

Попри заяви клубу, склад з Dota 2 продовжив грати під тегом HellRaisers не коментуючи ситуацію. На сайті Liquipedia зазначено, що керують командою росіяни Марія Гуніна та Алдар Джамбінов, які змінили прапори на нейтральні, декларуючи підтримку України. 

З іншого боку жоден з гравців команди з Dota 2 не змінив російські прапори на нейтральні. 

У новому сезоні за команду будуть грати виключно росіяни, причому вже 10 місяців команда не має офіційних спонсорів, не проявляє жодної медійної активності, тому це викликає питання — а яким чином фінансується команда?

Склад HellRaisers на сезон DPC 2023

Daxao
 kiyotaka
MieRo
Antares
 Solo

 nofear (тренер)

Читайте також: Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу

Материалы по теме

HellRaisers повідомили про підписання Романа RAMZES666 Кушнарьова

0

HellRaisers оголосила про підписання до команди російського гравця Романа RAMZES666 Кушнарьова.  Таким чином колишня головна зірка VP возз’єдналася зі своїм капітаном по VP, а потім і по NAVI Олексієм Березіним.

Зеленський ввів санкції проти 287 компаній. У список потрапили Weplay, Parimatch та інші компанії, відомі в українському кіберспорті

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб  серед яких опинилися і дуже відомі в українському кіберспорті організації. Всі компанії потрапили під дію санкцій строком на 50 років.

«Українець» Артем Yuragi Голубєв виступить на Мейджорі в Перу за російський клуб HellRaisers

Російський клуб, який виступає під українським історичним тегом HellRaisers, анонсував п’ятого гравця, який поїде з командою на Lima Major. Цим гравцем стане черговий український колаборант, гравець команди OG  Артем Yuragi Голубєв.

Daxak розповів всю внутрішню кухню BetBoom та HellRaisers — повний переклад підкритого листа скандального гравця

В регіоні Східної Європи триває скандал навколо кіка з кіберспортивного клубу HR кері команди Нікити Daxak Кузьміна. Команда, що відібралася на Мейджор, несподівано звільнила свого найбільш медійного і скандального гравця. Швидку чутки про конфлікт Daxak і no fear підтвердилися, а з часом Кузьмін на одному з російських кіберспортивних порталів опублікував відкритого листа, в якому детально