Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Росії в черговий раз намагаються закручувати гайки, розповідаючи про загниваючий захід. Цього разу політики звернулися до теми комп’ютерних ігор і планують заборонити всі ігри хоч якось пов’язані з ЛГБТ.

Перший заступник голови комітету Держдуми з освіти Яна Лантратова склала список відеоігор, які, на її думку, варто заборонити через пропаганду ЛГБТ. До переліку увійшли багато відомих кіберспортивних дисциплін в тому числі такі, де присутні персонажі з нетрадиційною орієнтацією як, наприклад, Apex чи Overwatch.

Під роздачу потрапила навіть така дитяча гра, як Sims, бо в ній є опція поцілувати одностатевого друга, запросити його на побачення та навіть створити з ним сім’ю.

На цей час список виглядає наступним чином:

– Assassin’s Creed
– Borderlands
– Divinity: Original Sin 2
– Dragon Age
– Life Is Strange
– The Last of Us
– Fallout
– Apex Legends
– RimWorld
– Overwatch
– Le crime du parking
– The Sims 3

Список ігор додається до поправок щодо адміністративної відповідальності за пропаганду «нетрадиційних сексуальних відносин», які підготувала Лантратова. На її думку, зараз закон достатньою мірою не регулює обіг ігор.

Читайте також: Українці задонатили на The International більше ніж 1,5 мільйони доларів та встановили рекорд відданості Dota 2

Материалы по теме

Росіяни не можуть отримати права на проведення турнірів з CS2 та Dota 2 і вигадали схему, як легітимізувати крадіжку

В Росії вигадали, як “легалізувати” нелегальне використання комп’ютерних ігор для проведення кіберспортивних змагань, проблема стосується популярних у світі кіберспортивних дисциплін, які росіяни хочуть використовувати, але не можуть отримати на це ліцензію.

Розробників ігор змушують розміщати сервери в Росії і встановлювати ПЗ від ФСБ інакше гру заблокують. Першими стали PUBG Mobile

Російський Роскомнагляд вперше включив популярну кіберспортивну дисципліну до свого реєстру.  Відтепер в Росії від розробників PUBG Mobile вимагатимуть зберігати всі дані гри на території країни.

Росія купила десятки стрімерів для просування патріотичних ідей серед геймерів

Росія намагається просувати патріотичні ідеї серед геймерів. Пропагандисти влаштували на День Росії чисельні трансляції на Twitch з концерту, влаштованого в грі Maincraft.