Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Мегафестиваль Gamers8, який відбудеться влітку у Саудівській Аравії оголосив, що цього року в рамках івенту буде проведено турнір по CS:GO з призовим фондом у 1 мільйон доларів США. 

Чемпіонат відбудеться з 14 по 20 серпня в місті Ер-Ріяд. Організатори обіцяють участь 12-ти топових команд світу, які розіграють мільйонний призовий фонд. Хто саме отримає запрошення наразі невідомо. 

Загалом Gamers8 цього року має стати головною кіберспортивною подією року, бо в рамках фестивалю буде розіграно найбільший призовий фонд в історії кіберспорту, а саме 45 мільйонів доларів. Тільки в дисципліні Dota 2 організатори розіграють 15 мільйонів. 

Читайте також: З початку повномасштабного вторгнення українськомовний Twitch виріс у декілька разів

Материалы по теме

Шейхи будують новий кіберспорт у Fortnite. Анонсували три Dreamhack і фінальний турнір на 2 мільйона доларів

0

Арабські шейхи будують альтернативний кіберспорт у Fortnite за прикладом Dota 2. Організатори анонсували серію з трьох відбіркових турнірів, апогеєм яких стане великий турнір на фестивалі Gamers8 в місті Ріяд в Саудівській Аравії.

Фестиваль Gamers8 збільшив призовий фонд події до 45 мільйонів доларів, встановлюючи новий рекорд в кіберспорті

Організатори фестивалю Gamers8 повідомили про збільшення загального призового фонду турніру, який відбудеться в липні 2023 року в місті Ріяд в Саудівській Аравії.

В Саудівській Аравії відбудеться фестиваль Gamers8, на якому розіграють 30 мільйонів доларів США

У місті Ер-Ріяд, Саудівська Аравія, відбудеться найбільший в історії фестиваль геймінгу та кіберспорту. Подія стане другою поспіль після тріумфального фестивалю минулого року, де було розіграно феноменальні 15 мільйонів доларів у п’яти дисциплінах кіберспорту.