Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Автори порталу gamearena кажуть, що отримали доступ до листа, який Valve розіслала всім учасникам Мейджора з CS2. Там компанія дає настанови гравцям, яким критеріям мають відповідати автографи учасників Чемпіонату світу, які назавжди залишаться в грі.

В листі розробник гри визнає, що в CS:GO розмив критерії того, як мають виглядати автографи, що стимулювало гравців шукати дизайнерів для створення красивих підписів і використовувати комерційні шрифти тощо. Оскільки Valve сприймає вихід CS2, як можливість для перезавантаження, вони прагнуть повернутися до того формату, який планувався тоді, коли в гру вводили автографи.

Метою Valve було зробити автографи в грі схожими на ті автографи, які гравці дають в реальному житті, наприклад коли уболівальник просить розписатися на його килимку для миші. 

Valve роблять наголос на тому, що автограф має бути зроблений самим кіберспортсменом на аркуші паперу, а його малювання має займати не більше 5-10 секунд.

“Дизайн ваших автографів залежить від вас. Він може бути дуже простим, смішним або містити деякі особисті дані, але він не має бути надто продуманим чи складним”, — пояснюють в електронному листі Valve.

В останні дні з’явилося багато повідомлень, що автографи багатьох учасників Мейджора в Копенгагені було відхилено Valve. Тепер стало зрозумілим, чому саме це відбулося. 

Материалы по теме

Вийшов патч для CS2. Він суттєво змінює економіку, послаблюючи сторону атаки

0

В Counter-Strike 2 вийшов патч, який суттєво змінює баланс в грі. В патчі від 23 травня змінено економіку і перероблено деякі кіберспортивні карти.

Відео геймплею Deadlock. Нова гра від Valve може вийти у 2025 році

0

В мережі з’являється все більше відео геймплею нової гри від Valve під кодовою назвою Deadlock. Поки гра виглядає дуже сирою і дуже нагадує даунгрейднутий Overwatch.

З’явився перший скрішнот кіберспортивного шутера Valve за мотивами Dota 2

В мережі з’явився скріншот можливої наступної гри Valve під назвою Deadlock, вперше про неї почали говорити, називаючи проект Neon Prime.

Все про ботоферми для добування скинів в CS2. Як працює цей бізнес

Відомий блогер Ерік Шоков поспілкувався з розробниками програмного забезпечення для ботоферм у CS2. З інтерв’ю можна дізнатися кілька цікавих моментів про нелегальне добування скинів в CS.