Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Valve забанила ще трьох росіян, які мали працювати на офіційних трансляціях The International 11. Причиною стала українофобська позиція талантів, навколо якої у ком’юніті здійнявся скандал відразу після оголошення списку талантів TI.

Зі списку талантів TI 11 було викреслено KingR, Nongrata та PGG. День тому Valve також прибрала зі списку Фінаргота

Всі з перерахованих талантів так чи інакше відмітилися або антиукраїнськими висловлюваннями, або малюванням Z-свастики. 

Ситуацію прокоментував Гоблак, який буде одним з семи українців, що будуть працювати на російськомовній трансляції TI11. 

Висловлюю свою подяку Валв. Вони прислухалися до ком’юніті: 1. Особи, які малювали свої зетки, не допущені до висвітлення турніру. 2. Система купівлі фраз так само змінилася, тепер фрази можна купувати на пряму, а не капсули із загальним пулом.

Також над росіянами-невдахами посміявся Olsior, який був одним з головних ініціаторів щодо відсторонення росіян.

Коментатор і блогер зазначив, що для того, щоб залишитись працювати на TI 11 і заробити як мінімум по 10 000 доларів, російським талантам було достатньо сказати публічно щось на підтримку України та проти війни, але жоден з них цього так і не зробив. 

Читайте також статтю, яка розповідає з чого все починалося. 

Материалы по теме

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

NAVI, ASUS та Artline проведуть благодійну лотерею, де можна виграти потужний патріотичний ПК

Ідея лотерей, яку вигадав Олександр Петрик, стала такою популярною, що її перейняли навіть NAVI. Український клуб разом з ASUS та  українським збірниками комп’ютерів Artline влаштовують благодійну лотерею, де розіграють потужний ігровий ПК з патріотичним дизайном.

Royal Never Give Up оголосила новий склад з Dota 2

Китайський кіберспортивний клуб Royal Never Give Up оголосив оновлений склад з Dota 2 до сезону Dota Pro Circuit 2023. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті реєстрації команд від Valve.

Відкриваємо збір на екіпірування для видатного кіберспортсмена Tresh.C-club, який відправляється воювати проти російських окупантів

Звертаємося насамперед до олдскульних читачів нашого сайту, проте будемо щиро вдячні, якщо і всі інші допоможуть у добрій справі. Один з найкращих гравців України у Warcraft III Артем Мосякін відомий, як Tresh.C-club, повернувся до України із закордону, щоб боронити батьківщину від російського вторгнення. Зараз Артем закінчує навчання та скоро відправиться на фронт, тож потребує додаткового