Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Valve забанила ще трьох росіян, які мали працювати на офіційних трансляціях The International 11. Причиною стала українофобська позиція талантів, навколо якої у ком’юніті здійнявся скандал відразу після оголошення списку талантів TI.

Зі списку талантів TI 11 було викреслено KingR, Nongrata та PGG. День тому Valve також прибрала зі списку Фінаргота

Всі з перерахованих талантів так чи інакше відмітилися або антиукраїнськими висловлюваннями, або малюванням Z-свастики. 

Ситуацію прокоментував Гоблак, який буде одним з семи українців, що будуть працювати на російськомовній трансляції TI11. 

Висловлюю свою подяку Валв. Вони прислухалися до ком’юніті: 1. Особи, які малювали свої зетки, не допущені до висвітлення турніру. 2. Система купівлі фраз так само змінилася, тепер фрази можна купувати на пряму, а не капсули із загальним пулом.

Також над росіянами-невдахами посміявся Olsior, який був одним з головних ініціаторів щодо відсторонення росіян.

Коментатор і блогер зазначив, що для того, щоб залишитись працювати на TI 11 і заробити як мінімум по 10 000 доларів, російським талантам було достатньо сказати публічно щось на підтримку України та проти війни, але жоден з них цього так і не зробив. 

Читайте також статтю, яка розповідає з чого все починалося. 

Материалы по теме

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

В Британії подали в суд на Valve. Вимагають 656 мільйонів фунтів компенсації

На власника Steam – найбільшої цифрової платформи розповсюдження комп’ютерних ігор у світі – подали позов на 656 мільйонів фунтів.

Як дві середні місячні зарплати українців – в продаж поступили квитки на The International 2024

Valve запустили в продаж квитки на The International 2024. Змагання відбудуться в данському Копенгагені і триватимуть на лані лише три дні з 13 по 15 вересня.

Халява закінчилася! Valve перестають возити талантів на The International

0

Ще минулого року Valve почали власними руками знищувати легенду під назвою The International, значно зменшивши призовий фонд турніру і скасувавши Бойову Перепустку. Цього року “оптимізація” витрат докотилася і до трансляції турніру.