Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Повідомляється, що після зміни правил Valve почали боротися з торговцями скинами, які мають зв’язки з азартними іграми. Так блокування зазнало мінімум три торговці скинами, які були пов’язані з платформою CSGOEmpire.

CSGOEmpire — це веб-сайт, на якому користувачі можуть грати в азартні ігри та торгувати скинами або продавати їх за гроші чи криптовалюту.

На заблокованих акаунтах знаходилося скинів на суми у 250 000, 200 000 і 185 000 доларів США.

Поки не зрозуміло за якими критеріями буде боротися Valve з торговцями скинами. Офіційно Valve заявили, що заборонена взагалі будь-яка торгівля контентом в середині Steam, проте незрозуміло, чи будуть в компанії боротися з приватними торговцями скинами, які не пов’язані з криптою чи онлайн-казино.

Материалы по теме

BLAST Premier: Spring Final 2024 – NAVI провалили фінал, але довели, що не випадково виграли Мейджор

0

Natus Vincere не змогли здолати дракона і завершили перше півріччя 2024 року другими після Spirit, але з планами повернутися з відпустки ще сильнішими.

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.