Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український блогер, який здійняв резонансний скандал щодо українського прапора та G2, виклав відео зі своїми пригодами і детальним описом ситуації з IEM Katowice 2023.

Дещо наївне, але патріотичне відео зроблено настільки щиро, що у будь кого викличе посмішку і прихильність. Хлопцю респект, а от G2 ганьба і до ESL теж є великі питання. 

 

Читайте також: В Росії планують притягнути до кримінальної відповідальності Бустера, Медісона, Кріда та ще 12 блогерів

Материалы по теме

G2 зім’яли український прапор і відмовилися поставити на ньому автографи для фаната з України

0

Український вболівальник та коментатор D3str0_o на IEM Katowice 2023 спробував сфотографуватися з гравцями команди G2 з українським прапором, проте команда відмовилася це робити, а HooXi зім’яв і відкинув прапор у бік, принаймні так описав ситуацію українець.

IEM Katowice 2023 в дисципліні Starcraft II сенсаційно виграв гравець з Китаю, який зробив прорив на восьмому році професійної кар’єри

На IEM Katowice 2023 відбувся великий турнір з Starcraft II, в якому брало участь 36 найкращих гравців світу. Майстри стратегій в реальному часі змагалися за призовий фонд у розмірі 500 тисяч доларів США і кубок престижного щорічного турніру.

G2 впевнено перемогли Heroic і вперше в історії клубу стали чемпіонами IEM Katowice 2023

Команда G2 вперше у своїй історії стала чемпіоном елітного турніру IEM Katowice 2023, за перемогу клуб отримав 400 тисяч доларів США. Як і передбачала більшість аналітиків, G2 були неперевершеними у фіналі і обертали на свою користь навіть програшні ситуації, через що складалося відчуття, що команда під керівництвом Хуксі весь час контролювала матч і лише гралася