Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російському клубу Virtus.pro вдалося провернути аферу зі зміною власника і тепер команда виходить з під міжнародних санкцій, про що повідомили у самому клубі.

Раніше, через агресію Росії проти України, на клуб було накладено міжнародні санкції, обумовлені тим, що він входить у холдинг ESForce, який тісно пов’язаний з путінським підсанкційним олігархом Алішером Усмановим. 

Після того, як Virtus.pro номінально вивели з холдингу ESForce і вочевидь номінально змінили власника на невідомого громадянина Вірменії, клубу вдалося вийти з під санкцій і тепер він знову зможе виступати на турнірах під своєю назвою, у своїх футболках, та зможе знову просувати своїх спонсорів. 

Якщо якимось чином у когось може виникнути думка, що російську команду дійсно продали якомусь багатому вірменину, то цю думку спростовує сам клуб, у заяві якого йдеться про наступне:

Новому інвестору належить тільки торгова марка Virtus.pro. Відповідно, у всіх дисциплінах наші склади можуть і виступатимуть виключно під тегом Virtus.pro

Тобто клуб сам підтверджує, що склади команди, її медійні ресурси, та матеріальні цінності не належать новому власнику, йому належить тільки ТМ. Будь-кому стає зрозумілим, що ця угода є фіктивною, здійсненою лише з метою уникнути міжнародних санкцій. 

Тим часом на сайті Vavle у списку DPC та в інших розділах сайту команда Outsiders вже змінила назву на Virtus.pro

Зміна назви в списку команд DPC

Зміна назви в літньому сезоні DPC

На сайтах HLTV.org та ESL команда Virtus.pro покищо залишається під санційною назвою Outsiders.

Материалы по теме

OG взяли до свого складу росіянина з Virtus.pro, тепер росіяни складають більшість в команді

Команда OG з Dota 2 стає все більш російською. Сьогодні до складу приєднався гравець Virtus.pro DM. Таким чином тепер у міжнародному складі буде грати аж два росіянина, а керувати тренувальним процесом буде теж росіянин.

Справжнє обличчя російського керівництва HellRaisers. Марія Гуніна посварилася з GI, не відповіла на жодне запитання щодо росіян в HR та перейшла на особистості

Після вчорашнього анонсу цілковито російського складу команди HR, тегу, який народився в Україні та має стародавнє українське коріння, в українців виникло законне питання, а чому так відбувається, що після 9 місяців війни під українським тегом грають росіяни?

ESL повідомили, що росіяни зможуть зіграти на IEM Katowice 2023 попри заборону Польщі на в’їзд громадян РФ до країни

ESL повідомили, що російські гравці зможуть потрапити на один з провідних світових турнірів з CS:GO IEM Katowice 2023 попри заборону на в’їзд громадянам Росії у Польщу.

Virtus.pro оголосили новий склад на сезон DPC 2023

Російська вірменська команда Virtus.pro представила новий склад з Dota 2, який буде виступати у наступному сезоні DPC. Команда складається цілком з російських гравців.