Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Оновився світовий рейтинг HLTV і цього разу на нас чекали кардинальні та неочікувані зміни. Передумовою для них був останній сезон EPL та відбіркові турніри RMR.

Команда FaZe втратила перше місце, яке утримувала досить тривалий час і змістилася на другу позицію. А на вершину гори здійнялися ті самі Vitality, які тріумфували на EPL 16. Останній раз на першому місці у світі Vitality були майже два роки тому у грудні 2020 року, при цьому тоді в команди був геть інший склад, з якого дотепер залишалося лише два гравці. 

NAVI, які останні пів року входили у двійку, впали одразу на дві позиції вниз і тепер займають четверте місце, а от на третє місце здійнялася Liquid, які в останній раз були так високо також майже два роки тому.

Нажаль, завдяки вдалому виступу в Роттердамі, росіяни Outsiders піднялися одразу на п’ять позицій і повернулися в десятку найкращих.

Рейтинг українських команд виглядає наступним чином:

  • B8 — 45 місце
  • IKLA — 74 місце
  • NAVI Juneor — 121 місце
  • Leek — 181 місце

Читайте також про ТОР-50 найуспішніших кіберспортсменів України.

Материалы по теме

Оновився світовий рейтинг з CS:GO. Outsiders вперше стали найкращою командою планети

Після завершення Мейджору оновився світовий рейтинг HLTV. Результати найбільшого турніру другого півріччя 2022 року аж ніяк не відповідали тому, що ми могли спостерігати у списку найкращих команд світу.

Оновився рейтинг HLTV. Vitality увірвалися в трійку лідерів

Після завершення ESL Pro League 16 оновився рейтинг HLTV і Vitality одразу злетіли в топ таблиці.

Оновився рейтинг HLTV і FaZe Clan стали просто недосяжними

Оновився світовий рейтинг CS:GO. FaZe Clan не тільки зберегли перше місце, а й відірвалися від NAVI на цілих 215 очок. Проте між NAVI та Liquid, які займають третє місце, прірва ще більша — 347 очок.