Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російська компанія VK планує перетворити свій сервіс VK Play в аналог таких головних ігрових платформ, як Steam та Epic Games. Джерела повідомляють, що компанія вже веде перемовини з розробниками ігор і планує отримати ексклюзивні права на Росію та деякі дружні країни так званого СНД.

Через агресію Росії проти України основні світові платформи припинили приймати платежі з карт Російської Федерації, також вони не підтримують роботу російської платіжної системи МИР. Платформа VK Play намагатиметься розв’язати цю проблему і замінити популярні світові ігрові магазини, дозволивши росіянам грати у нові тайтли в обхід санкцій.

Сподіваємося провідні розробники ігор не підуть на зустріч росіянам і VK Play залишиться платформою для російських розробників та різних маргінальних студій. 

Читайте також про те, що призовий фонд The International 11 у цьому році вперше буде меншим ніж у попередні роки. 

Материалы по теме

CoD: Modern Warfare 2 потужно стартувала на платформі Steam

Лише через день після запуску нова гра серії CoD б’є рекорди на платформі Steam. З моменту свого вечірнього випуску MW2 досягла піку у 238 522 гравців у Steam, що значно більше, ніж будь-яка інша гра CoD на платформі ПК, включаючи відкриту бета-версію MW2.

Valve значно підвищують рекомендовані ціни у Steam. Для України вони зростуть на 61%

Valve опублікували нові правила формування рекомендованих цін для різних валют світу, це має спричинити досить високе зростання цін у багатьох країнах світу.

Онлайн у Steam встановив історичний рекорд. За останні два роки він виріс у півтора рази

Сьогодні було встановлено новий рекорд в Steam — вперше в історії одночасно на платформі перебувало більше ніж 30 мільйонів користувачів. При цьому 8,5 мільйонів користувачів грали в ігри.

Додатки VK зникли з Apple Store. Як скоро соціальна мережа змінить прапор на вірменський?

З Apple Store зникли всі додатки пов’язані з холдингом VK, який належить російському пропутінському олігарху Алішеру Усманову. Сюди входить сам додаток соціальної мережі Вконтактє, Месенджер, VK Музика, та пошта Mail.