Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український блогер та аналітик Олександр Петрик повідомив, що за 32 дні, протягом яких він проводив благодійні аукціони та лотереї, на яких розігрував скіни CS:GO, надані звичайними геймерами для допомоги Збройним Силам України, вдалося зібрати суму у 605 250 гривень. 

Трохи більше як місяць тому на свій День Народження Петрик оголосив про перший аукціон скінів і, несподівано, нова ідея отримала шалений успіх. На першому ж аукціоні блогер виставив скін АК-47 | Кривавий спорт з 4 наліпками Cph Flames (щойно з фабрики) вартістю 3176 грн, стартова ціна лоту складала лише 2000 гривень, проте скін вдалося продати за 10000 гривень і гроші було переведено у фонд «Повернись живим». 

Аналітик також закликав всіх охочих надсилати йому свої скіни для аукціону та отримав десятки пожертв від гравців. В результаті аукціони стали щоденними, а скіни жертвували як прості геймери, так і відомі діячі кіберспорту, в тому числі Woro2k, Casper та інші. 

Важливо, що завжди ціна, за яку купували скін, перевищувала його ринкову вартість, інколи в 10 і більше разів. 

З часом Петрик трансформував аукціони в лотереї, де виставлялося одразу декілька скінів, а учасники купували квитки за смішну суму 20 гривень і мали можливість виграти призи. В лотереях беруть участь сотні геймерів, що дозволило формувати ще більші суми пожертв на допомогу військовим. 

Так в останній лотереї брав участь 171 учасник, разом вони придбали 2216 квитків. Таким чином було зібрано 44320 гривень, які відправились на закупівлю дрона для підрозділу аеророзвідки ЗСУ. При цьому зібрана сума становила 461% від вартості скінів, які було розіграно в лотерею. 

Після початку повномасштабної війни виникає дуже багато питань щодо громадянської позиції деяких українських кіберспортивних команд та гравців, які відверто ганьблять Україну своїми вчинками, проте серед багатьох зрадників і байдужих є і люди, якими можна пишатися та захоплюватися. Безумовно одним з таких є й Олександр Петрик. Долучитися до лотерей та допомоги Україні можна за цим посиланням. 

Нагадаємо, що раніше інший кіберспортивний волонтер Арсеній Триноженко зібрав на бойовий безпілотник. 

Материалы по теме

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.