Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий український професійний дотер Володимир No[o]ne- Міненко повідомив про те, що приєднався до міжнародної команди Entity, в складі якої грає два росіянина і один білорус.

У своєму зверненні Нун принаймні чітко показує свою позицію і пояснює, чому він вирішив грати в одній команді з Росіянами. Ймовірно більшість українців не задовільнить пост Міненко, але слід визнати, що він принаймні вчиняє мужньо і відкрито пояснює своє рішення, на відміну від всіх інших українських гравців, які просто мовчать.

Всім привіт! Я прийняв рішення приєднатися до команди Entity. Це був дуже непростий для мене крок в умовах війни росії проти України з урахуванням того, що двоє моїх тіммейтів мають російське громадянство.

Я міг би написати тут багато пояснень і навіть виправдань, чому пішов на такий крок, але я розумію, що йде війна, і вони навряд чи будуть почуті та прийняті. Тим не менш, є кілька важливих речей, якими хочу поділитися:

1. Я український кіберспортсмен і хочу захищати честь своєї країни на найвищому рівні. Так, як роблять це хлопці з Team Spirit.
2. Я знаю позицію своїх тіммейтів щодо війни та підтримки влади в росії. Для мене це було критично важливим моментом при ухваленні рішення про виступ за Entity.
3. Частина моєї родини живе у Херсоні. Повірте, я знаю та розумію, через що їм довелося пройти за останні півтора роки. Мій обов’язок – справою допомагати моїм родичам та близьким людям.
Для цього мені потрібно залишатися тир-1 гравцем, грати на найвищому рівні, що я буду робити зараз. Сподіваюся, мені вдасться радувати вболівальників гарною грою та перемогами.
4. Частину моєї заробітної плати в Entity я перераховуватиму на потреби ЗСУ. Я допомагав нашим бійцям із самого початку повномасштабного вторгнення, і зараз хочу зробити цю допомогу більш значною.
Час покаже, чи правильне це було рішення, але воно дійсно непросто мені далося. Слава Україні!

Переважна більшість підпискників не оцінила вчинок програвця і засудила його перехід в команду з росіянами. 

Материалы по теме

Українець Алік V-tune Воробей приєднався до чотирьох росіян, щоб разом пройти кваліфікації на ESL Kuala Lumpur 2023

0

Ще один українець приєднався до російської команди. Алік V-tune Воробей, який після початку повномасштабної війни встиг пограти за такі українські клуби, як NAVI та B8, вирішив приєднатися до складу російської команди 9Pandas, яку спонсорує російський букмекер PARI.

Володимир No[o]ne Міненко поїде на The International. Результати кваліфікацій на TI в Південно-Східній Азії

0

На The International додалося українців. Окрім Miro та Yatoro, які грають за російський колектив Team Spirit, на головний турнір року з Dota 2 зміг відібратися колишній гравець NAVI Володимир No[o]ne Міненко.

Колаборація з росіянами принесла українцям 180 тисяч доларів і срібло на турнірі Gamers8 з PUBG

В рамках фестивалю Gamers8 в Саудівській Аравії визначилися переможці турніру з PUBG, на якому було розіграно 2 мільйона доларів США.