Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL вирішила заснувати власну премію з CS:GO. Не дивлячись на те, що саме ESL багато років залишається головним організатором турнірів у світі, нагородженням гравців і складанням світового рейтингу займається стороння організація HLTV.org

Вочевидь це не дуже подобається ESL, яка намагається нав’язувати свої правила. Так кілька років тому організація створила свій власний рейтинг команд, на основі якого зараз видає запрошення на турніри, які проводить. Тепер же головний турнірний оператор з CS:GO анонсує ще і власну премію, яка буде конкурувати з премією HLTV. 

Премією з CS:GO кожного року будуть нагороджувати найкращих гравців і команди. Церемонія в прямому ефірі буде проводиться на візитівці ESL — мегапрестижному IEM Katowice і дебютує у 2023 році.

Нагороду вручатимуть у трьох категоріях: гравець року, команда року та прорив року. Також одноразово гравець десятиліття буде нагороджений під час церемонії на сцені IEM Rio 2022.

Переможців визначатимуть у три етапи:

  1. Обиратимуть гравців і команди на основі ESL World Ranking
  2. Аналітики будуть верифікувати номінантів, щоб запобігти помилки
  3. Кращі гравці (згідно з рейтингом ESL World Ranking) будуть голосувати за найкращих гравців у попередньо відібраному списку для кожної категорії 

Коментар Gameinside: Слід відзначити, що візуально нагорода виглядає дуже сучасно і круто. Нічого зайвого, полігональне виконання — натяк на комп’ютерні ігри, а підняті у гору руки — головний маркер кіберспортсмена, якій щойно переміг. Сама фігурка — це своєрідний сучасний Оскар у світі кіберспорту. Дизайн супер! ESL Браво!

Не дуже віриться, що CS:GO Оскару вдасться нівелювати значення нагород від HLTV, але це і не потрібно, бо додаткова премія лише додає інтриги. До того ж визначення переможців відбувається за різними критеріями. Якщо в HLTV вони об’єктивні, то премія від ESL — це своєрідне Євробачення, де долю переможців будуть вирішувати суб’єктивні оцінки гравців.

Читайте також про нового гравця Team Spirit. Ним став 17-ти річний українець.

Материалы по теме

Френкі Уорд знову працює з ESL, хоча обіцяла цього не робити. Ком’юніті звинуватило ведучу у лицемірстві

Турнірний оператор ESL оголосив популярну кіберспортивну ведучу Френкі Уорд одним з талантів ESL Impact League Season 2 з CS:GO. У січні дівчина припинила працювати з компанією після того, як її купили шейхи з Саудівської Аравії і обіцяла більше не працювати на ТО.

ESL проведе ще один турнір серії IEM в Бразилії. Він відбудеться у 2023 році та збере 16 топових команд

0

ESL сподобалося, як проходив IEM Rio Major і найбільший організатор кіберспортивних змагань повідомив про те, що планує провести ще один Intel Extreme Masters у Бразилії навесні 2023 року.

ESL назвали s1mple найкращим гравцем десятиліття у CS:GO. Ще один українець замкнув рейтинг претендентів

Олександр s1mple Костилєв очікувано став гравцем десятиліття у CS по версії ESL. Світова зірка CS:GO отримав почесну нагороду прямо на сцені стадіону в Ріо.

Англомовний коментатор влаштував бійку на IEM Rio Major та був звільнений ESL і відправлений додому

Канадський коментатор Sadokist влаштував справжній скандал на IEM Rio Major і був звільнений ESL. Спочатку турнірний оператор спробував приховати скандал, сказавши лише, що «у п’ятницю ввечері був інцидент за участю Садокіста». Проте знайшлося багато свідків інциденту і правда випливла назовні.