Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL вирішила заснувати власну премію з CS:GO. Не дивлячись на те, що саме ESL багато років залишається головним організатором турнірів у світі, нагородженням гравців і складанням світового рейтингу займається стороння організація HLTV.org

Вочевидь це не дуже подобається ESL, яка намагається нав’язувати свої правила. Так кілька років тому організація створила свій власний рейтинг команд, на основі якого зараз видає запрошення на турніри, які проводить. Тепер же головний турнірний оператор з CS:GO анонсує ще і власну премію, яка буде конкурувати з премією HLTV. 

Премією з CS:GO кожного року будуть нагороджувати найкращих гравців і команди. Церемонія в прямому ефірі буде проводиться на візитівці ESL — мегапрестижному IEM Katowice і дебютує у 2023 році.

Нагороду вручатимуть у трьох категоріях: гравець року, команда року та прорив року. Також одноразово гравець десятиліття буде нагороджений під час церемонії на сцені IEM Rio 2022.

Переможців визначатимуть у три етапи:

  1. Обиратимуть гравців і команди на основі ESL World Ranking
  2. Аналітики будуть верифікувати номінантів, щоб запобігти помилки
  3. Кращі гравці (згідно з рейтингом ESL World Ranking) будуть голосувати за найкращих гравців у попередньо відібраному списку для кожної категорії 

Коментар Gameinside: Слід відзначити, що візуально нагорода виглядає дуже сучасно і круто. Нічого зайвого, полігональне виконання — натяк на комп’ютерні ігри, а підняті у гору руки — головний маркер кіберспортсмена, якій щойно переміг. Сама фігурка — це своєрідний сучасний Оскар у світі кіберспорту. Дизайн супер! ESL Браво!

Не дуже віриться, що CS:GO Оскару вдасться нівелювати значення нагород від HLTV, але це і не потрібно, бо додаткова премія лише додає інтриги. До того ж визначення переможців відбувається за різними критеріями. Якщо в HLTV вони об’єктивні, то премія від ESL — це своєрідне Євробачення, де долю переможців будуть вирішувати суб’єктивні оцінки гравців.

Читайте також про нового гравця Team Spirit. Ним став 17-ти річний українець.

Материалы по теме

Разбираем тендер на The International: чего хочет Valve и кто на самом деле поедет в Сингапур

Всем привет. Меня зовут Андрей Яценко, так же известен, как “Xeo”. Именно под этим именем меня знают некоторые из читателей. С 2010 по 2015 я работал в клубе Natus Vincere сначала простым переводчиком-журналистом в 2010м и до Head of Media в 2015м. Развивал Dota & CS:GO YouTube каналы Na`Vi, посетил десятки турниров, включая серию The

Шейхи продовжують експансію в ігрову індустрію. Savvy Gaming Group купує частку в Embracer Group за 1 мільярд доларів

Savvy Gaming Group, яка є дочірньою компанією так званого фонду багатства Саудівської Аравії, продовжує скуповувати кіберспортивні та ігрові активи. Так стало відомо, що Savvy Gaming Group, придбала велику частку Embracer Group, холдингової компанії, яка володіє численними материнськими медіа-компаніями та студіями розробки ігор.

ESL вперше за чотири роки проведе в Малайзії великий турнір по Dota 2. Призовий фонд сягне 400 тисяч доларів

0

ESL оголосили про проведення великого турніру з Dota 2 в Малайзії. В останній раз турнір в цій країні проходив чотири роки тому. Тепер ESL проведе ESLOne Malaysia 2022 — турнір з призовим фондом 400 тисяч доларів.