Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Авторитетний англомовний портал Dexerto опублікував велику статтю, присвячену тому, як заборона букмекерської компанії Parimatch вплине на кіберспорт в Україні. Коментарі порталу дали відомі українські діячі, які не раз співпрацювали з ще нещодавно провідним букмекером країни.

В статті зокрема йдеться про те, що заборона Паріматч фактично вбиває і так ледь живий український кіберспорт, бо саме PM був основною годівницею для багатьох українських стрімерів, ютуберів, організаторів турнірів тощо. 

Наприклад фінансування втратила команда B8, яка мала розпочати співробітництво з БК у березні цього року. Наразі клуб опинився у складному становищі та стоїть перед дилемою – де знайти фінансування в умовах війни? 

«У нас були плани встановити довгострокове партнерство з Parimatch з метою сприяння розвитку кіберспорту в Україні, починаючи з 1 березня, однак останні новини стали шоком для всіх нас. Зараз ми переживаємо фінансову кризу та активно шукаємо ресурси, щоб заплатити нашій команді та партнерам і продовжити нашу діяльність»,— сказав Dendi у коментарі Dexerto.

«З точки зору бізнесу, український кіберспорт майже мертвий через триваючу війну. Без букмекерських контор він зовсім мертвий. Винятком є ​​NAVI, оскільки вони вийшли на міжнародний ринок. Важкі часи…”, – коментує ситуацію Олександр Петрик.

Оригінал статті ви можете прочитати за цим посиланням. А тут можна знайти переклад статті українською.

Нагадаємо, що 11 березня Президент України Володимир Зеленський наклав санкції за співпрацю з Росією на ряд компаній, серед яких опинилася і Паріматч. Санкції строком на 50 років повністю блокують діяльність БК і фактично знищують бізнес букмекера на території України. 

Сама компанія Паріматч назвала санкції похибкою, яка сталася через “неправомірні порушення з боку Служби безпеки України”. Букмекер планує оскаржити санкції в суді, проте погодився виконувати закони і заблокував роботу свого сайту на території України.

Читайте також: ESL створить альтернативну систему турнірів з Dota 2 з мільйонними призовими фондами

Материалы по теме

Weplay Media Holding подали позов проти Президента України. Weplay Studios нагадали, що не мають жодного відношення до цієї компанії

Громадське повідомляє, що компанія Weplay Media Holding Limited, яка входить до української групи компаній Parimatch, подала позов проти президента України вимагаючи скасувати рішення про запровадження проти неї санкцій.

Володимир Зеленський розглянув петицію щодо зняття санкцій з букмекера Parimatch

Президент України Володимир Зеленський розглянув електронну петицію щодо зняття санкцій відносно найбільшого українського букмекера Parimatch, які було накладено 10 березня 2023 року.

Портал Dexerto, спираючись на джерела близькі до NAVI повідомляє, що electroNic та Perfecto перейдуть в Cloud9

Відомий портал Dexerto повідомляє, що його джерела, близькі до NAVI підтвердили, що Cloud9 близькі до підписання угоди про перехід до клубу росіян Дениса electroNic Шаріпова та Іллі Perfecto Залуцького.