Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Авторитетний англомовний портал Dexerto опублікував велику статтю, присвячену тому, як заборона букмекерської компанії Parimatch вплине на кіберспорт в Україні. Коментарі порталу дали відомі українські діячі, які не раз співпрацювали з ще нещодавно провідним букмекером країни.

В статті зокрема йдеться про те, що заборона Паріматч фактично вбиває і так ледь живий український кіберспорт, бо саме PM був основною годівницею для багатьох українських стрімерів, ютуберів, організаторів турнірів тощо. 

Наприклад фінансування втратила команда B8, яка мала розпочати співробітництво з БК у березні цього року. Наразі клуб опинився у складному становищі та стоїть перед дилемою — де знайти фінансування в умовах війни? 

«У нас були плани встановити довгострокове партнерство з Parimatch з метою сприяння розвитку кіберспорту в Україні, починаючи з 1 березня, однак останні новини стали шоком для всіх нас. Зараз ми переживаємо фінансову кризу та активно шукаємо ресурси, щоб заплатити нашій команді та партнерам і продовжити нашу діяльність»,— сказав Dendi у коментарі Dexerto.

«З точки зору бізнесу, український кіберспорт майже мертвий через триваючу війну. Без букмекерських контор він зовсім мертвий. Винятком є ​​NAVI, оскільки вони вийшли на міжнародний ринок. Важкі часи…», — коментує ситуацію Олександр Петрик.

Оригінал статті ви можете прочитати за цим посиланням. А тут можна знайти переклад статті українською.

Нагадаємо, що 11 березня Президент України Володимир Зеленський наклав санкції за співпрацю з Росією на ряд компаній, серед яких опинилася і Паріматч. Санкції строком на 50 років повністю блокують діяльність БК і фактично знищують бізнес букмекера на території України. 

Сама компанія Паріматч назвала санкції похибкою, яка сталася через «неправомірні порушення з боку Служби безпеки України». Букмекер планує оскаржити санкції в суді, проте погодився виконувати закони і заблокував роботу свого сайту на території України.

Читайте також: ESL створить альтернативну систему турнірів з Dota 2 з мільйонними призовими фондами

Материалы по теме

БК Паріматч припинив роботу в Україні

Українська букмекерська компанія Паріматч припинила роботу на території України. Сайт компанії в Україні не працює і видає повідомлення «Шановний відвідуваче! Через юридичні причини веб-сайт Parimatch недоступний для гравців, які проживають у цій юрисдикції. Просимо вибачення за незручності.»

Паріматч звернувся до Зеленського і звинуватив СБУ у економічному та психологічному тероризмі

0

Букмекерська компанія Паріматч опублікувала офіційне відкрите звернення до Президента України Володимира Зеленського, де звинуватила СБУ у економічному та психологічному тероризмі відносно компанії.

Зеленський ввів санкції проти 287 компаній. У список потрапили Weplay, Parimatch та інші компанії, відомі в українському кіберспорті

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб  серед яких опинилися і дуже відомі в українському кіберспорті організації. Всі компанії потрапили під дію санкцій строком на 50 років.