Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Vitality офіційно підтвердили підписання свого колишнього тренера XTQZZZ. 34-річний спеціаліст фактично створював французський склад бджілок у 2018 році і тренував його три роки, поки не був замінений на zonic в момент, коли склад перейшов до інтернаціонального формату. 

В останні роки XTQZZZ спочатку тренував G2, а потім займався створенням міжнародного складу TSM. Його повернення в Vitality відбулося через те, що zonic вирішив продовжити кар’єру у Falcons, ймовірно через більш привабливі фінансові умови. 

«Я радий повернутися в Team Vitality. Я пишаюся тим, що працюю з найкращою командою в світі, і я дуже хочу розпочати нову захоплюючу главу з Counter-Strike 2, “, – повідомив  в прес-релізі XTQZZZ.

Також Vitality повідомили про продовження контракту з Apex до кінця 2026 року.

Материалы по теме

FaZe стали першими фіналістами PGL Major Copenhagen 2024 – першого Чемпіоната світу в історії Counter-Strike 2

0

FaZe стали першими гранд-фіналістами PGL Major Copenhagen 2024 після впевненої перемоги над Vitality в протистоянні на трьох картах. Кожна з команд домінувала на одній з карт, а доля матчу вирішувалася на Інферно.  

На PGL Major Copenhagen 2024 відбулася деросіянізація. Результати перших чвертьфіналів Чемпіонату світу з CS2

Деросіянізацією першого Чемпіоту світу з CS2 завершився цей четвер. Дві російські команди, одну з яких чимало експертів вбачали чемпіонами турніру, відправилися пакувати валізи.

ZywOo⁠ помпезно продовжив контратк з Vitality. Його коронували на фоні Ейфелевої вежі

0

Найкращий гравець світу в Counter-Strike помпезно продовжив свій контракт до 2026 року. Зірка Vitality Матьє ⁠ZywOo⁠ Хербо підписав новий контракт і відсвяткував поперед Ейфелевою вежею, де його коронували на символічному троні, зробленому в стилі “Гри престолів” тільки з використанням зброї з CS. 

Vitality підписали потужний склад зі Starcraft II. Причини такого дивного рішення

0

Європейська кіберспортивна організація Team Vitality завдяки стратегічному партнерству з південнокорейською командою ONSYDE відкрила склад зі StarCraft II.