Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Схоже з’ясувалася причина, чому Valve викинули зі списку офіційних турнірних карт саме Dust 2, а не Mirage або якусь іншу карту. 

Виявилося, що саме Dust 2 професійні команди обирали для гри найменше разів на останніх двох Мейджорах, що Valve цілком могли сприйняти як сигнал для виключення олдскульної карти з маппулу.

Якщо в Антверпені Даст ще був більш менш популярним, трохи обігнавши Overpass, то в Ріо його майже завжди викреслювали.

Під цим кутом зору видалення Valve класичної карти з офіційного турнірного маппулу виглядає цілком логічним та обгрунтованим. 

Доречі Vertigo, яку так не люблять коментатори, стала третьої за популярністю на останніх двох Мейджорах, що каже про те, що професійні гравці мають іншу думку щодо її турніропридатності.

Нагадаємо, що буквально вчора Valve опублікувала важливий патч, який може значно вплинути на баланс сил на професійній сцені CS:GO. 

Материалы по теме

Royal Never Give Up оголосила новий склад з Dota 2

Китайський кіберспортивний клуб Royal Never Give Up оголосив оновлений склад з Dota 2 до сезону Dota Pro Circuit 2023. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті реєстрації команд від Valve.

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.