Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На фоні останніх інвестицій в кіберспорт таких зірок, як Бекхем, Роналдо та Месі до цифрового спорту долучається все більше відомих футболістів.

Так сьогодні відомий бразильський кіберспортивний клуб LOUD повідомив, що їх співвласником і інвестором став зірковий нападник Мадридського Реалу бразилець Вінісіус Джунеор. В той час як з кіберспорту пішло багато інвесторів і всі кажуть про кіберспортивну зиму ледь не щодня ми чуємо про прихід в кіберспорт інвесторів з футболу. Намальовується дуже цікавий тренд.

 

Материалы по теме

fnatic перемогли на VCT 2023: LOCK//IN São Paulo. Всі результати, статистика турніру та відео фіналу

fnatic стали переможцями турніру VCT 2023: LOCK//IN São Paulo. Європейська команда змогла вибороти перемогу у складній боротьбі на третій вирішальній карті великого протистояння з діючими чемпіонами світу бразильською командою LOUD.

LOUD стали першими фіналістами турніру VCT 2023: LOCK//IN São Paulo з VALORANT

0

Чемпіон Світу – клуб LOUD став першим фіналістом VCT 2023: LOCK//IN São Paulo. У півфіналі бразильський колектив на рідній землі переміг потужну південно-корейську команду DRX.

Бразильська команда LOUD стала тріумфатором Чемпіонату Світу VALORANT CHAMPIONS 2022

Бразильська команда LOUD виграла Чемпіонат Світу VALORANT CHAMPIONS 2022. У фіналі команда з Південної Америки здолала північноамериканську команду Optic Gaming.