Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На стрімі v1lat анонсував закриття платформ потокового віщання в Росії та занепад трансляцій в регіоні. На його думку, закриття Twitch та Youtube на території країни-агресора відбудеться найближчим часом, через що Мейнкаст втратить половину своєї аудиторії, але отримає шанс залучити спонсорів, які зараз не хочуть рекламуватись серед росіян. 

На думку Віталія, відмова WePlay транслювати російською мовою — це помилка.

«Яке майбутнє у російськомовних трансляцій? Херове, дуже херове. Твічу незабаром прийде п..дець, ютубу незабаром прийде п..дець у РФ та у БФ швидше за все теж. Але для нас це плюс, ми тоді підемо до партнерів із російськомовною трансляцією та зможемо сказати, що там немає росіян. Ми втратимо половину аудиторії, але для спонсорів це буде плюс, вони не асоціюватимуться з токсичними росіянами.

Я дуже довго обговорював з хлопцями з Віплея їхню повну відмову від російськомовних трансляцій, довго намагався їх переконувати. Я вважаю це помилкою, але з погляду бізнесу я їх розумію. Витягнути зараз російськомовні трансляції – це великий тягар.

Ми можемо продавати права стороннім стримерам, ми це зробили на платформі ОТТ, продавши субліцензію ОККО, тому на телевізорах ми зараз не можемо транслюватися. Ми є ліцензіатами цього контенту. Але поки що ми не думали про те, щоб продавати стрімерам права, намагаємося працювати у звичайному форматі.

Зараз все, що ми робимо – це відродження економіки України. Спонсорів не так багато, але вони є, вони платять, ми сплачуємо податки та зарплати, співробітники також сплачують податки. Чим більше ми це робитимемо, тим швидше відновиться економіка України і тим швидше ми роз…мо всю цю херню на сході та повернеться нормальне життя, лише трішки за іншими правилами.

У цій війні немає варіантів, за яких ЗСУ програють, у цьому я впевнений на 100% Вірте у ЗСУ, жертвуйте гроші. Ми обов’язково переможемо. Слава Україні! Героям слава!»

Раніше ми писали про те, що V1lat є почесним членом полку Азов, а також планує у майбутньому відвідати могилу Степана Бандери.

Материалы по теме

NAVI з Dota 2 програли Virtus.pro і знаходяться в одному кроці від вильоту в другий дивізіон ліги DPC Східної Європи

0

Склад NAVI з Dota 2 в черговий раз розчарував своїх уболівальників програвши принципіальним суперникам — росіянам Virtus.pro. У першому сезоні DPC Східної Європи команда українців програла п’ять із шести матчів і зараз знаходиться на межі вильоту з першого дивізіону регіональної ліги.

Найбільший провал в історії команди — Team Secret вилетіла в другий дивізіон ліги DPC Західної Європи

Team Secret сенсаційно вилетіла в другий дивізіон першого сезону ліги DPC 2023 року. Команда Puppey програла матч останньої надії проти Nigma і остаточно втратила шанси на те, щоб залишитися у першому дивізіоні DPC-ліги Західної Європи. Останній цвях у кришку труни забив колишній тіммейт Пупея.

1xBet спростувала інформацію про банкрутство і повідомила про допомогу Україні у розмірі 1 мільйона доларів США

Відомий букмекер 1xBet, який є головним партнером ESL, HLTV та цілої низки відомих кіберспортивних команд в тому числі Team Spirit, OG та Tundra, спростував нещодавні повідомлення ряду ЗМІ про те, що компанію визнано банкрутом у Нідерландах. У вересні 2022 року ми вже доносили до наших читачів інформацію про банкрутство відомої БК у юрисдикції Кюрасао.

«В гривнях там було сім знаків», — монументальне інтерв’ю з Casper про відмову працювати з росіянами на TI, війну студій та багато іншого

В мережі з’явилося надзвичайно цікаве інтерв’ю, яке Олексій yXo Малецький взяв у апологета коментування Dota 2 Романа Casper Лєпьохіна.  З відео ви дізнаєтеся про те, як Каспер прийшов у кіберспорт, як починалися перші TI, про війну студій Maincast проти  Starladder та Maincast проти Weplay, про те, як Каспер відмовився від семизначного гонорару на The International