Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На стрімі v1lat анонсував закриття платформ потокового віщання в Росії та занепад трансляцій в регіоні. На його думку, закриття Twitch та Youtube на території країни-агресора відбудеться найближчим часом, через що Мейнкаст втратить половину своєї аудиторії, але отримає шанс залучити спонсорів, які зараз не хочуть рекламуватись серед росіян. 

На думку Віталія, відмова WePlay транслювати російською мовою — це помилка.

«Яке майбутнє у російськомовних трансляцій? Херове, дуже херове. Твічу незабаром прийде п..дець, ютубу незабаром прийде п..дець у РФ та у БФ швидше за все теж. Але для нас це плюс, ми тоді підемо до партнерів із російськомовною трансляцією та зможемо сказати, що там немає росіян. Ми втратимо половину аудиторії, але для спонсорів це буде плюс, вони не асоціюватимуться з токсичними росіянами.

Я дуже довго обговорював з хлопцями з Віплея їхню повну відмову від російськомовних трансляцій, довго намагався їх переконувати. Я вважаю це помилкою, але з погляду бізнесу я їх розумію. Витягнути зараз російськомовні трансляції – це великий тягар.

Ми можемо продавати права стороннім стримерам, ми це зробили на платформі ОТТ, продавши субліцензію ОККО, тому на телевізорах ми зараз не можемо транслюватися. Ми є ліцензіатами цього контенту. Але поки що ми не думали про те, щоб продавати стрімерам права, намагаємося працювати у звичайному форматі.

Зараз все, що ми робимо – це відродження економіки України. Спонсорів не так багато, але вони є, вони платять, ми сплачуємо податки та зарплати, співробітники також сплачують податки. Чим більше ми це робитимемо, тим швидше відновиться економіка України і тим швидше ми роз…мо всю цю херню на сході та повернеться нормальне життя, лише трішки за іншими правилами.

У цій війні немає варіантів, за яких ЗСУ програють, у цьому я впевнений на 100% Вірте у ЗСУ, жертвуйте гроші. Ми обов’язково переможемо. Слава Україні! Героям слава!»

Раніше ми писали про те, що V1lat є почесним членом полку Азов, а також планує у майбутньому відвідати могилу Степана Бандери.

Материалы по теме

Кінець ліги FLASHPOINT. Історія про те, як намагалися створити першу у світі франшизну лігу з CS:GO, та як все скінчилося провалом, боргами та судом

Через два з половиною роки після свого створення кіберспортивна ліга FLASHPOINT знаходиться на межі банкрутства і винна багато грошей гравцям. Профспілка професійних гравців CSPPA подає до суду, намагаючись домогтися виплат у $457 500.

Російські команди Outsiders(Virtus.pro) та Entropiq зганьбилися на Roobet Cup 2022, зайнявши останні місця на турнірі

Одразу дві російські команди вилетіли з великого турніру Roobet Cup 2022, на якому розігрується 250 тисяч доларів США.  Команди Outsiders (Virtus.pro) та Entropiq не змогли виграти жодної гри на груповій стадії та вилетіли з турніру не заробивши ані копійки призових.

Yekindar не зможе стати постійним гравцем Liquid. Детальний опис чому саме

Через санкції США введені через війну в Україні Yekindar не зможе приєднатися до Liquid у якості постійного гравця, навіть якщо дуже забажає, про це повідомив портал Dust2.

Microsoft звільнила співробітників та закриває підрозділ Xbox в Росії. У майбутньому нові ігри скоріше за все не матимуть російської локалізації

ЗМІ повідомляють, що Microsoft звільнила майже всіх співробітників та розформувала російський підрозділ Xbox. Офіційної заяви поки не було, але її очікують найближчими днями, орієнтовно, 30 червня.