Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Клуб Imperial повідомив, що Лінкольн fnx⁠ Лау більше не буде їх гравцем, а натомість стане тренером команди на IEM Rio Americas RMR та самому Major, якщо команда пройде кваліфікацію. Також 32 річний ветеран стане контент-мейкером та стрімером команди.

На тренерській лаві гравець замінить peacemaker, якого було нещодавно звільнено. У активному складі команди самого fnx замінить молодий гравець MIBR — chelo.

fnx програв у Imperial шість місяців і разом з ним команда непогано виступила на Мейджорі в Антверпені, посівши 9-11 місця, проте на наступних турнірах Imperial виграли лише 2 матчі з 13 і настав час для змін. 

Актуальний склад команди тепер виглядає так:

Габріель FalleN⁠ Толедо
Фернандо fer⁠ Альваренга
Рікардо boltz⁠ Прасс
Вінісіус VINI⁠ Фігейредо

Лінкольн fnx⁠ Лау (тренер/стример)

Читайте також інтерв’ю с тренером NAVI відносно виступу на BLAST та готовності гравців до турніру. 

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.