Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Клуб Imperial повідомив, що Лінкольн fnx⁠ Лау більше не буде їх гравцем, а натомість стане тренером команди на IEM Rio Americas RMR та самому Major, якщо команда пройде кваліфікацію. Також 32 річний ветеран стане контент-мейкером та стрімером команди.

На тренерській лаві гравець замінить peacemaker, якого було нещодавно звільнено. У активному складі команди самого fnx замінить молодий гравець MIBR – chelo.

fnx програв у Imperial шість місяців і разом з ним команда непогано виступила на Мейджорі в Антверпені, посівши 9-11 місця, проте на наступних турнірах Imperial виграли лише 2 матчі з 13 і настав час для змін. 

Актуальний склад команди тепер виглядає так:

Габріель FalleN⁠ Толедо
Фернандо fer⁠ Альваренга
Рікардо boltz⁠ Прасс
Вінісіус VINI⁠ Фігейредо

Лінкольн fnx⁠ Лау (тренер/стример)

Читайте також інтерв’ю с тренером NAVI відносно виступу на BLAST та готовності гравців до турніру. 

Материалы по теме

Україна вдвічі обігнала Росію за кількістю проведених великих турнірів з Counter-Strike. Статистика по всім країнам

В мережі з’явилася цікава інфографіка, в якій підраховано, скільки великих турнірів, так званих S-Tier відбулося в різних країнах за весь час існування ігор серії Counter-Strike.

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Перемога ховається за дощем. Другий етап Porsche Super Cup 2024

Друга зустріч учасників монокубку Porsche Supercup 2024 організованого КМАМК SimRacing відбулась десятого квітня на британському треку у графстві Норфолк. Трек, що колись був військовою базою США приймав у своїх боксах п’ятнадцятьох відчайдухів, які вирішили позмагатись один з одним на доволі непростому в керуванні автомобілі – Porsche 911 GT3 Cup (992) 2021. 

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.