Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Тренер NAVI ділиться своїми думками про шлях команди до першого місця в групі B на BLAST Premier і Даніїла ⁠headtr1ck⁠ Валітова, який заміняє Олександра ⁠s1mple Костилєва на турнірі.

Попри гру без суперзірки s1mple і з членом NAVI Junior headtr1ck, Natus Vincere очолили свою групу на BLAST Premier Fall Groups і вийдуть у плей-офф з першого місця, отримавши два шанси потрапити до осіннього фіналу.

Команда оговталася після поразки від Complexity у першій грі, обігравши кожну іншу команду в групі, пройшовши нижню сітку, подолавши G2, вигравши матч-реванш та обігравши Liquid. 

Портал HLTV.org взяв інтерв’ю у тренера NAVI Андріz ⁠B1ad3⁠ Городенського і дізнався його думки про вражаючи камбек та домінування в фіналі, у результаті якого Natus Vincere закрили групу з перемогами 16-3 і 16-4.

Тренер говорив про гру headtr1ck і досить критично поставився до юнака, попри те, що 18-річний гравець показав гарний рейтинг 1,12 на чотирьох зіграних картах, сказавши, що він не вірить, що гравець NAVI Junior вже готовий грати на цьому рівні.

Далі B1ad3 поділився тим, що він очікує, що s1mple повернеться вчасно до стадії плей-офф наступної суботи, де NAVI матимуть фору, оскільки вони заробили пряме місце у відбіркових матчах.

Перше місце в групі, вочевидь, гра без s1mple — чого ви очікували, і як ви здобули перемогу без вашої найбільшої зірки?

Те саме мене питали й BLAST, і я сказав, що може бути два варіанти, ми можемо виграти так добре, або ми можемо грати, як проти Complexity на першій карті. На практиці інколи ми знаходимо баланс, знаходимо синергію та правильно спілкуємося, але інколи ми відчуваємо, що щось недостатньо добре, і люди роблять помилки.

Це також залежить від суперників і того, що суперники роблять проти нас, тому що в деяких ситуаціях, коли ви граєте з двома резервними гравцями, це здебільшого залежить від того, як вони реагують на щось складне в грі. Якщо вони справляються, то все добре, як це було, наприклад, сьогодні, а іноді суперники можуть мати дуже хороший підхід і вони можуть нас знищити. Але треба знайти цю прогалину у нас, знайти цю слабкість, це теж важка робота.

Це те, що сталося в першій грі проти Complexity?

Ні, перша гра була більше про впевненість. Два стендіни, ми почали програвати дурні раунди. Йшлося не про впевненість, а більше про наші помилки. Коли ви граєте BO1, дуже важливо виграти вирішальні раунди, і деякі з них ми програли, наприклад 4v2 на стороні CT, ще один ми програли на A, тому що сталося те, що ми вже обговорювали, щоб воно не повторювалося. Це було більше про концентрацію і більше про те, що ми робили дурні помилки у вирішальних раундах. У грі best-of-one це виглядає так, що ми можемо програти першу і виграти в такому ж стилі другу проти них на Overpass.

Що ви думаєте про гру headtr1ck?

Я думаю, що він не готовий досить комфортно грати проти топових команд. Я бачу, який він іноді пасивний, бо не знає, що робити, бо боїться щось зробити. Або він не знає, як це зробити, наприклад. Це ніби ти отримуєш досвід, коли піднімаєшся все вище і вище на пагорб, і з пагорба ти бачиш більше, розумієш, про що я? Метафора. Це так. На даний момент у нього є якийсь потенціал, але він не на горі, він не бачить, що там відбувається знизу. Коли він зрозуміє макро, як це працює на карті, я думаю, йому буде набагато легше змагатися.

Ви сказали, що не знаєте, коли саме s1mple повернеться, але тепер, коли ви знаєте, що ваш наступний матч відбудеться через тиждень, чи можемо ми очікувати, що він повернеться вчасно до наступної гри?

Так. Власне, з самого початку ми очікували, що він пропустить лише перший день. Не знаю, на багатьох порталах пишуть, що він пропускає весь груповий етап, але у нас був план, що він пропустить тільки перший день. Неважливо, яке у вас місце в групі, ви все одно зіграєте в плей-офф, єдине, що важливо потрапити до сітки кваліфікації останнього шансу, щоб потрапити до наступного етапу. Це було для нас головною метою, тож якщо s1mple повернеться, то ми гратимемо один мачт BO3, а якщо щось трапиться, то ще один мачт BO3, як проти NIP минулого сезону. Тож так, ми очікуємо, що Сімпл повернеться.

Дивіться також репортаж с турніру та прямі трансляції з BLAST Premier: Fall Groups 2022.

Материалы по теме

NAVI з Dota 2 програли Virtus.pro і знаходяться в одному кроці від вильоту в другий дивізіон ліги DPC Східної Європи

0

Склад NAVI з Dota 2 в черговий раз розчарував своїх уболівальників програвши принципіальним суперникам — росіянам Virtus.pro. У першому сезоні DPC Східної Європи команда українців програла п’ять із шести матчів і зараз знаходиться на межі вильоту з першого дивізіону регіональної ліги.

NAVI ледь не програли Complexity, але завдяки камбеку змогли отримати путівку на BLAST Spring Final

0

NAVI з великими проблемами, але змогли впоратися з Complexity і отримали пряме запрошення на весняний фінал BLAST, який відбудеться у Вашингтоні.

G2 вдруге за турнір розгромили NAVI на BLAST Premier Spring Groups 2023

Вдруге за турнір G2 просто знищили NAVI, ставши лакмусовим папірцем оновленого складу чорно-жовтих. Матч, який скінчився з сухим рахунком 2-0, чітко показав, що українсько-російська команда знаходиться дуже далеко від свого топового рівня.

NAVI знову обіграли NiP у матчі-копії першого протистояння на BLAST Premier Spring Groups 2023

NAVI вдруге поспіль обіграли NiP і майже гарантували собі вихід у весняний фінал Бласта. Друга зустріч між NiP та NAVI в рамках BLAST Premier Spring Groups 2023 стала спробою відігратися для молодого снайпера headtr1ck та його команди, проте матч став майже точним повторенням першої зустрічі, знову NiP вдалося обіграти чорно-жовтих на Mirage, але вони без