Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Гравці команди TSM FTX з Dota 2 вирішили передати свої призові з GAMERS GALAXY Dota 2 Invitational Series Dubai 2022 до міжнародного благодійного фонду CARE, який надає екстрену допомогу жінкам, сім’ям та людям похилого віку в Україні. Кіберспортсменів підтримав й менеджмент організації, збільшивши пожертву вдвічі.

На сайті фонду повідомляють, що на фоні війни в Україні розгортається гуманітарна катастрофа, оскільки військові напади загрожують життям мільйонів людей. Найбільше постраждають невинні сім’ї, жінки та дівчата, люди похилого віку. CARE має на меті допомогти 4 мільйонам українців.

TSM FTX завершила виступ на GAMERS GALAXY Dota 2 Invitational Series Dubai 2022 після стадії плей-ін. Команда програла Team Secret та посіла 7-8 місце, за яке передбачено трохи більше $8 тис. призових. Спільно з вкладкою від самого клубу, сума донату сягнула до $16,3 тис.

Капітан команди Девід MoonMeander Тан прокоментував це рішення у себе в твіттері:

Я неодноразово був в Україні на змаганнях з Dota 2, і люди там просто дивовижні. Їхня стійкість у ці нелегкі часи справді надихає. Ми, як команда з Доти, хотіли продемонструвати нашу підтримку. Слава Україні!

Героям Слава!

Материалы по теме

Арсеній Ceh9 Триноженко виставив на благодійний аукціон чемпіонську медаль з IEM в Гановері, проте є нюанс…

Багаторазовий чемпіон світу з CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко виставив на аукціон свою першу медаль з першого виграного ним Чемпіонату Світу. Зібрані гроші підуть на допомогу Україні. З нюансів, купити медаль нажаль можна тільки у форматі NFT.

Олександр Петрик проводить аукціони скінів з CS:GO де збирає гроші на допомогу ЗСУ. У черговому аукціоні розігрується ніж Woro2k

Ютубер та аналітик Олександр Петрик запустив черговий благодійний аукціон, на якому розіграє ніж з інвентаря відомого українського кіберспортсмена Woro2k. До цього Петрик вже успішно провів 14 аукціонів зі скінами на суму 28550 гривень та зібрав суму 167 500 гривень.

Олександр ZeroGravity Кохановський виклав фото артилерійського снаряду з посланням від нього росіянам

Засновник NAVI Олександр ZeroGravity Кохановський виклав у себе у фейсбуці фотографію предмета, схожого на артилерійський снаряд, з написом «Від ZeroGravity для йо*аної Русні!!!«

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті