Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Blizzard офіційно випустила другу частину командного шутера Overwatch 2. Гра вийшла на PC, PlayStation, XBOX та Nintendo. Важливою особливістю запуску стало те, що компанія закрила сервери першої частини, щоб не розпорошувати аудиторію і сконцентрувати її в одній грі.

Фактично це перший такий прецедент серед кіберспортивних ігор, коли з виходом наступної версії попередню просто закривають. 

У новій грі розробники зберегли дух першої частини, проте внесли і значні зміни, наприклад тепер команди складаються з класичних п’яти гравців, а не шести, як було раніше. 

Також в гру додали нових героїв, а старих переробили. З’явилися нові ігрові режими, а гра стала повністю безплатною. 

Критиковані аудиторією лутбокси прибрали з гри, а монетизацію реалізували через найбільш популярний зараз механізм сезонів і пов’язаних з ним Бойових пропусків, які треба купувати за реальні гроші, якщо хочеш здобути внутрішньоігрову косметику. 

Запуск гри супроводжувався потужними DDoS атаками на сервери Blizzard, через що значно зріс час очікування пошуку гри, а гравці стикнулися з помилками та дропами з серверів. 

Попри це загалом публіка добре сприйняла гру. Blizzard заявляють про великі плани на розвиток гри на роки вперед. В ці плани входить і розвиток кіберспорту. 

Читайте також велике інтерв’ю з засновником клубу EC Kyiv, який перейменували в IKLA.

Материалы по теме

Blizzard починають контролювати голосовий чат у Overwatch 2 для боротьби з токсичністю

Стало відомо, що Blizzard запускає контроль голосового чату в грі Overwatch 2. Автоматична система буде аналізувати висловлювання гравця в разі, якщо на нього поступила скарга.

Ігри Blizzard можуть зникнути з ринку Китаю через конфлікт з продовженням ліцензії

Ігри Blizzard Entertainment можуть зникнути в Китаї з 2023 року. До цього основні ігри Бліззард в Китаї виходили лише завдяки ліцензійним угодам із NetEase, укладеним аж у далекому 2008 році, але термін дії цих угод закінчується, а перемовини про їх продовження провалилися. 

Blizzard прибрала можливість прив’язати мобільний номер до акаунту Battle.net для росіян. Це унеможливлює гру в деякі ігри Бліззард

Blizzard прибрала можливість прив’язки телефонного номера до акаунту Battle.net для російських користувачів. Це відбувається через введення міжнародних санкцій через розв’язану Росією війну в Україні.

Вийшло дуже красиве відео «Take to the Skies», присвячене запуску World of Warcraft: Dragonflight

Blizzard виклали на ютуб фантастично красивий сінематік «Take to the Skies», присвячений запуску нової частини World of Warcraft: Dragonflight.