Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сьогодні клуб EC Kyiv оголосив про великий ребрендинг. Кияни не просто змінили назву, вони змінили буквально все, включаючи кольори, айдентику, та позиціонування. Разом з СЕО клубу Максимом Беднарським ми обговорили причини таких радикальних змін, що за ними стоїть і що чекає на відомий український клуб найближчим часом.

Останнім часом клуб бурхливо розвивається, команда менеджерів зростає, відбувається ребрендинг. Все говорить про те, що ви знайшли додаткових інвесторів, які готові вкладати в клуб навіть в складних умовах воєнного часу. Чи це так?  Так, нещодавно я закрив раунд приватних інвестицій на найближчі роки. В мене з‘явилися партнери які розуміють, що таке кіберпорт та довіряють мені як CEO. Це дає впевненість у майбутньому для гравців та організації в цілому. Хто ці інвестори та скільки вони інвестують в клуб?  Це приватні інвестори тому — це конфіденційна інформація. Можу тільки сказати, що після цих інвестицій наша оцінка зросла до декількох мільйонів доларів. За декілька тижнів до війни була зацікавленість від Динамо Київ, але з початком війни перемовини зупинилися і я почав шукати інші варіанти партнерства.

Історія клубу

IKLA team – дикі й технічні воїни, які починали свій великий шлях в андеґраундних гральних клубах Києва. Кіберсамураї, які відточували свої навички в місцевому клубі EC KYIV. А згодом, здобувши гральну мудрість і на гостривши свої незламні ікла, стали на новий шлях – шлях команди світового рівня. Наша ікласта команда грає видовищно, агресивно, драйвово. Саме це дозволяє нам рухатися вперед, боротися і перемагати.

Нещодавно до команди приєдналася Тетяна Кузьменко, яка має величезний досвід роботи з партнерами, отриманий у NAVI та HellRaisers. Нам слід очікувати підписання великих брендів? Можливо вже є якісь домовленості, про які ти можеш сказати?  Мені дуже сподобалося, що у нас збігаються погляди у багатьох робочих питаннях. Після ребрендингу ми почнемо спілкування з потенційними спонсорами та партнерами, яким цікаво було б партнерство з українським клубом. Думаю, що  вже скоро будуть круті колаборації та кейси. Перемовини з деякими брендами вже йдуть, тому зацікавленим брендам треба писати Тетяні на пошту [email protected] — місць на формі команди не так багато. Зараз EC Kyiv вже досить відомий як серед українських прихильників кіберспорту, так і у світі. Але ви абсолютно несподівано повністю змінюєте свою ідентичність. Змінюється назва, логотип, кольори клубу. Не залишається нічого, щоб нагадувало про старий клуб і це виглядає нелогічним. Чому ви робите цей неочікуваний і нелогічний крок?  Для нас це новий етап і виклик. Нова айдентика допоможе зібрати нову аудиторію не тільки в Україні, але і в інших країнах. Бренд EC Kyiv дуже ламповий і локальний, він за моїм задумом з самого початку був перехідним етапом розвитку від локальної команди з напівпрофесіоналів з комп‘ютерних клубів до глобально впізнаваного бренду з трофеями та титулами. Зараз ми на початку нової крутої історії, нового бренду, який, я впевнений, згодом полюблять набагато більше фанатів, ніж це міг зробити бренд EC Kyiv. 

Місія клубу

Ігрова індустрія існує, щоби дарувати яскраві емоції, розпалювати пристрасть, хвилювати, викликати гострі відчуття. IKLA створена для цього. Ми – не чергова команда в турнірній таблиці, не чергова футболка у мерч-корнері. Ми тут, аби здобувати трофеї. Щоби грати ефектно, щоби змінити ставлення до гри. Щоби зробити кіберспорт яскравим, видовищним і глобально культовим.

Чи не здається тобі, що відхід від назви столиці України та від жовто-блакитних кольорів відштовхне уболівальників? Кого взагалі ви бачите своєю аудиторією уболівальників? Когось може і відштовхне, але нас люблять не за лого та назву. Нас люблять за професійний підхід, спортивні результати та ставку на українських гравців, в яких ніхто не вірив. Це історія перетворення гусениці на метелика, яка навпаки згуртує фанатів ще більше. Звісно будуть і хейтери. Більшість ребрендинг кейсів сприймають погано. Але цей ребрендинг не про лого чи кольори. Він про нову історію іншого масштабу!

Приклад заставок на телефон.

Зміна айдентики означає, що клуб більше не позиціює себе як суто українську організацію? Чи плануєте ви відходити від формату команди з всіма або більшістю українців у складі? Ми назавжди залишимося українською організацією. У нас українська назва і ми завжди будемо пишатися нашим походженням. Щодо гравців – можливо у майбутньому будуть нові дисципліни й гравці з інших країн. В планах є охоплення нових аудиторій для розвитку бренду. Перейдемо до назви. Нова назва дуже гучна, оригінальна і легко запам’ятовується. Хто вигадав нову назву клубу і чому саме IKLA? Дякую, назва дійсно дуже влучно характеризує нас як команду. Вигадав назву я, хотів використовувати українське слово, яке було б легке для вимовляння для іноземців і характеризувало б хижість характеру та філософію команди.

Оновлена форма клубу. Світлий варіант.

Чому саме такий логотип і в чому ідея? Ідея з рукою полягає в тому, що рука схожа на відкриту пащу змії з іклами у вигляді пальців. Ми хотіли зробити свій символ і жест для фанатів, який вони можуть показувати рукою на турнірі та всім буде зрозуміло за кого вони вболівають! Друга частина лого – це унікальний шрифт та агресивний леттеринг, у якому заховані ікла. Наш шрифт можна використовувати без елементу у вигляді руки, але не навпаки. Ми зробили відео ролик анонсу нашого ребрендингу, у якому демонструємо роботу логотипа для просування промо та ідеї бренду. Переходь за посиланням, щоб бути одним з перших, хто зацінить відео та залишай свій важливий коментар!

Мерч, який має з’явитися у продажу.

По топовому рівню вашого нового гайдлайну видно, що його розробляла серйозна студія. Поділися, хто саме цим займався і як йшла робота над розробкою такої нестандартної айдентики?  Дійсно ми долучили креативну студію для розробки ребрендингу та гайдлайну його використання. Допомагав у створенні Володимир Кобец — власник та арт-директор Tandem Branding Design Agency. Ми проговорили, що ми хочемо, а вони зі своєю командою вже виконували та пропонували назви, стилі, дизайни, айдентику, шрифти та взагалі концепцію. У цілому ми залишилися задоволеними результатами. Вважаю, що цей ребрендинг – крутий кейс, як для нас, так і для них.

Цікавий підхід до нестандартного мерчу від команди.

Ви обрали дуже агресивні, не попсові кольори. Це зроблено цілеспрямовано для того, щоб виділятися?  Звісно, ми хочемо відрізнятися. Ми не хочемо копіювати топ команди, в нас свій стиль, свій характер та свій шлях.  Мерч, представлений в гайдлайні, вражає. Він має кращий вигляд і цікавіше, ніж у більшості топових кіберспортивних команд світу. Коли він з’явиться у продажу? Відтепер клуб буде активно розвивати цей напрямок?  Дякую, ми хочемо, щоб мерч був привабливим для фанатів. Так, ми хочемо розвивати цей напрямок, чекайте дропів вже скоро! Переходь на ikla.org та залишай свій контакт, щоб отримати знижку на перший дроп за передзамовленням. Далі в нас багато планів, ми будемо виходити на виробників та дизайнерів, щоб розробляти крутий мерч, який буде не схожим на інші команди. Докладемо багато зусиль, щоб наш бренд став кежуал для українців.

Концепт Худі від клубу IKLA. 

Чи плануєте ви відкривати повноцінний сайт, як це є у великих команд? Чи плануєте там магазин мерча? Звісно –- www.ikla.org. Зараз сайт знаходиться у розробці, але вже там можна подати заявку до вступу в академію та передзамовити перший дроп мерча. Магазин обов‘язково буде. Сайт повинен почати працювати повноцінно у Q2 2023 Яким буде клуб IKLA через три роки?  Впізнаваним у світі, популярним, рідним для української аудиторії, чесним, конкурентоспроможним на Т1 рівні. Всім дякую ! Be wild! Вболівайте за IKLA! Також читайте першу частину інтерв’ю з Максимом Беднарським у якій йдеться про роботу клубу під час війни, його досягнення та ситуацію в кіберспорті України.  

Материалы по теме

МОК вступає в нову еру, створивши Олімпійські ігри з кіберспорту. Перші Ігри відбудуться в 2025 році в Саудівській Аравії

Сьогодні історичний день для кіберспорту. Від появи перших змагань з комп’ютерних ігор головним екзистенційним питанням нашої індустрії було питання, чи є кіберспорт справжнім спортом?

NAVI очолили світовий рейтинг з CS2. Ось чому це лідерство знакове за багатьма параметрами

0

Після перемоги на Esports World Cup 2024 NAVI очолили світовий рейтинг за версією HLTV. Навіть попри перемогу на Мейджорі, клуб не зміг піднятися на найвищу сходинку і тому це перше місце є знаковим за багатьма ознаками.

NAVI стали переможцями Esports World Cup 2024, розгромивши в фіналі G2

NAVI розгромили G2 у фіналі Esports World Cup 2024 і стали чинними Чемпіонами світу, вигравши перший великий турнір другого сезону 2024 року. Таким чином команда, в яку мало хто вірив після виходу s1mple на відпочинок, виграла вже два топових турніри, продемонструвавши якісно інший командний рівень CS.

Організатори Esports World Cup вимагають від працівників не носити короткі сукні та не критикувати уряд і королівську сім’ю Саудівської Аравії

Від працівників мультичемпіонату світу Esports World Cup 2024, який проходить в Саудівській Аравії, вимагають не критикувати державу і дотримуватися ряду правил, деякі з яких можна вважати дискримінуючими.