Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Steam з’явилася функція запису вашої гри, що дозволить гравцям не втратити круті ігрові моменти, хайлайти, перемоги над босами та інше, для чого раніше було потрібно використовувати стороннє програмне забезпечення.

Цікаво, що нова функція буде підтримувати всі ігри в Steam і при цьому записуватися буде виключно ігровий процес, а не ваш екран, тобто при табуляції ви не засвітите все, що було відкрито в браузері чи знаходилося на робочому столі. 

Розробники обіцяють мінімалізацію витрачених ресурсів завдяки тому, що роботу братиме на себе не процесор, а відеокарта. Також гравець може встановити обмеження на об’єм запису, тоді нові кліпи будуть записуватися, автоматично заміщаючи попередні. Функцію запису можна зробити автоматичною, а можна по натисканню спеціальної гарячої кнопки. 

Нова функція запису знаходиться в стадії бета-тестування, але її спробувати може кожен бажаючий.

Материалы по теме

Мільярди доларів геймери витратили на ігри в Steam, які не запускали жодного разу. PCGamesN підрахували точну цифру

Видання PCGamesN у колаборації з сервісом SteamIDFinder підрахувало, на яку суму геймери з усього світу купили комп’ютерних ігорв в Steam і при цьому жодного разу їх не запустили.

Steam назвав найкращі, найпопулярніші і найприбутковіші ігри 2023 року

Steam назвав найкращі ігри 2023 року на платформі за кількома категоріями, також на ці ігри зазаз діють святкові знижки.

Стало відомо, які видавці заробляють найбільше на Steam

Аналітичний сервіс Gamalytic опублікував рейтинг видавців, які найбільше заробили на платформі Steam. Очікувано перше місце посіли самі розробники Steam компанія Valve, їх сукупний дохід склав 8,6 мільярдів доларів. Загалом до списку видавців, які заробили понад мільярд доларів в Steam увійшло 9 компаній.