Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бывший игрок HellRaisers Иван AivyaN Семенец прокомментировал новое видео Даниила Zeus Тесленко, которое касается их личного конфликта в pro100.

Иван написал у себя в твиттере следующее:

Несколько недель AiyvaN рассказал о конфликтной ситуации, которая возникла между ним и руководством pro100. Пару дней назад Даниил Zeus Тесленко выложил ролик, в котором ответил Ивану.

Подробнее об этом можно прочитать здесь.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Woro2k дебютировал за MAD Lions с победы над ENCE на BLAST Nordic Masters: Spring 2021

Иван AivyaN Семенец выступал за украинский коллектив pro100 с ноября 2017 по август 2019 года. Затем украинский снайпер играл за HellRaisers и Team Unique.

Материалы по теме

«Цивілізовані люди не хочуть війни, тим більше у Європі. Ті, хто показують Z, вони підтримують війну», — ZEUS прокоментував Z-свастику на стікерах російських гравців

Данило ZEUS Тесленко прокоментував своє ставлення до російських гравців, які зобразили Z-свастику на своїх стікерах до Мейджора. На думку легендарного гравця для того, щоб скандал улігся гравці мають пояснити свою позицію та сказати, що сталася помилка, інакше це буде сприйнято як відкрита підтримка війни.

«Я на все це дивлюся, і в мене таке відчуття, що ми з різних світів» — Zeus прокоментував ідіотскі вчинки капітана NAVI

0

Дістаємо попкорн, під’їхала чергова серія ні, не Чорнобаївки, а «Бумича та його дружини«. На цей раз без перебільшення «одіозний» капітан NAVI заявив:

«Якщо буде ось так, як зараз, то це вже буде не та NAVI, у  яку я вкладав частинку себе», — ZEUS висловився про NAVI

Данило ZEUS Тесленко розповів про реакцію росіян на своє звернення до них в інстаграм, а також зізнався, що тривалий час помилявся щодо Росії.

Petr1k, V1lat, Olsior, Ceh9, Zerogravity, ALWAYSWANNAFLY, Zeus, Ghostik, Artstyle будуть збирати кошти для ЗСУ на стрімі сьогодні о 17.00

Сьогодні Petr1k, V1lat та Olsior разом з друзями проведуть благодійний стрім, на якому будуть збиратися кошти на потреби ЗСУ та тероборони. Також до хлопців у гості завітають Ceh9, Zerogravity, ALWAYSWANNAFLY, Zeus, Ghostik, Artstyle,