Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспортивний клуб FaZe Clаn знаходиться на межі банкрутства, акції компанії, які лише влітку тріумфально вийшла на біржу та стала публічною, впали до  $0,75.

Нагадаємо, що у липні акції FaZe почали торгуватися на біржі NASDAQ за ціною 10 доларів США, одразу після виходу на біржу ціна акцій почала зростати і вже за місяць перетнула межу у 20 доларів. Втім з середини осені на тлі поганих фінансових звітів і ряду скандалів ціна акцій FaZe почала стрімко падати, це падіння продовжується і зараз.

За правилами біржі NASDAQ, якщо акції компанії будуть торгуватися дешевше долара за акцію протягом 30 робочих днів, FaZe попередять про можливе вилучення акцій з біржі і дадуть випробувальний термін у 180 днів, якщо протягом цього часу ціна акцій не повернеться на відповідний рівень, акції FaZe буде вилучено з біржі. 

Фактично, нинішня ситуація з акціями загрожу FaZe делістингом акцій і перетворенням з публічної компанії на приватну. Якщо це станеться то невідомо, чи переживе цю подію один з найпопулярніших кіберспортивних клубів світу. Можливо на нас чекає найгучніше банкротство в історії кіберспорту, яке потужно вдарить по іміджу усієї індустрії. 

Читайте також: FAZECLAN LO$E$ — Forbes розповіли, як і чому обвалилися акції FAZE, ми переклали у скороченому вигляді

Материалы по теме

FaZe вибили NAVI з ESL PRO League Season 19

0

FaZe розгромили NAVI в другому турі Play-off  ESL PRO League. На коронному Nuke лідери світового рейтингу віддали лише п’ять раундів. На другій карті гра була надзвичайно близькою і завершилася в додатковий час, проте команда Каррігана знову була сильнішою.

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.

MOUZ і FaZe зіграють у фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe і MOUZ вийшли в фінал IEM Chengdu 2024. Вже в неділю команди поборються за трофей, а переможці турніру виграють 100 тисяч доларів з 250 тисячного призового фонду.

Директор FaZe Clan звільнив 110 співробітників з 140 і планує розірвати угоди з творцями контенту і ще більше скоротити команду

Повернувшись до керування FaZe Clan його засновник Бенкс повідомив, що звільнив іі залишив лише 30, але в майбутньому планує взагалі залишити лише 10 співробітників!