Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспортивний клуб FaZe Clаn знаходиться на межі банкрутства, акції компанії, які лише влітку тріумфально вийшла на біржу та стала публічною, впали до  $0,75.

Нагадаємо, що у липні акції FaZe почали торгуватися на біржі NASDAQ за ціною 10 доларів США, одразу після виходу на біржу ціна акцій почала зростати і вже за місяць перетнула межу у 20 доларів. Втім з середини осені на тлі поганих фінансових звітів і ряду скандалів ціна акцій FaZe почала стрімко падати, це падіння продовжується і зараз.

За правилами біржі NASDAQ, якщо акції компанії будуть торгуватися дешевше долара за акцію протягом 30 робочих днів, FaZe попередять про можливе вилучення акцій з біржі і дадуть випробувальний термін у 180 днів, якщо протягом цього часу ціна акцій не повернеться на відповідний рівень, акції FaZe буде вилучено з біржі. 

Фактично, нинішня ситуація з акціями загрожу FaZe делістингом акцій і перетворенням з публічної компанії на приватну. Якщо це станеться то невідомо, чи переживе цю подію один з найпопулярніших кіберспортивних клубів світу. Можливо на нас чекає найгучніше банкротство в історії кіберспорту, яке потужно вдарить по іміджу усієї індустрії. 

Читайте також: FAZECLAN LO$E$ — Forbes розповіли, як і чому обвалилися акції FAZE, ми переклали у скороченому вигляді

Материалы по теме

Vitality зробили феноменальний камбек, а NiP так і не змогли вийти з Групи С на EPL 17

0

Стали відомі всі результати Групи С на ESL Pro League Season 17. По верхній сітці у Play-off вийшли FaZe та Vitality. Нижніми сітками дорогу виборювали paiN та 00 Nation.

FaZe Clan і Vitality гарантували собі вихід у Play-off ESL Pro League Season 17

0

FaZe Clan і Vitality гарантували собі вихід у Play-off ESL Pro League S17. В рамках групової стадії групи С FaZe знищили Rooster та NiP, а Vitality розгромили Grayhound і OG.

FaZe Clan звільнив 20% своїх співробітників, намагаючись не стати банкрутом

Північноамериканська кіберспортивна організація FaZe Clan звільнила близько 20% співробітників, тобто близько 120 працівників, враховуючи, що в компанії, згідно зі звітом працювало 600 співробітників. В клубі звільнення пояснили складною економічною ситуацією і браком капіталу.

ESL назвала найкращих у CS:GO, результати виявились дуже передбачуваними

0

ESL назвали найкращих у CS:GO і хоча серед номінантів було чимало дівчат, перемоги отримали тільки хлопці.