Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игрок команды FlyToMoon Илья ALOHADANCE Коробкин выиграл на турнире по покеру от компании PokerStars 41 тысячу долларов США.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Украина всегда задавала ритм в киберспорте». Большое интервью с ceh9 о популярности, шоу-матче составов NAVI и кризисе украинского киберспорта.

Если быть точнее, то столь серьёзный выигрыш Коробкин получил за пятое место на турнире Stadium Series. Игра транслировалась на официальном стриме PokerStars и момент удалось сохранить для истории.

Напомним, что  FlyToMoon 27 июня уже начинают турнир OGA Dota PIT 2020 Season 2, который пройдет по 30 июля в онлайне. Восемь коллективов разыграют призовой фонд в размере 170 тысяч долларов США.

 

Материалы по теме

Колишній кіберспортсмен ALOHADANCE похизувався виграшем у покер 57 тисяч доларів

0

Колишній кіберспортсмен і гравець NAVI ALOHADANCE похизувався крутим виграшем у покер. Так за один день гравець зіграв два турніри, на одному з яких навіть посів перше місце. Загалом гравець за один день виграв 57 тисяч доларів США.

ALOHADANCE повідомив, що знаходиться в Парижі і найближчим часом переїде жити до Канади

Український кіберспортсмен, стрімер і колишній гравець складу NAVI з Dota 2 Ілля ALOHADANCE Коробкін повідомив про те, що переїжджає на постійне проживання до Канади.

NAVI з Dota 2 – історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова “Нова Ера” NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що “команда має великий потенціал” з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

Ілля «ALOHADANCE» Коробкін не буде виступати за NAVI в найближчому сезоні DPC. Його замінить росіянин

Українського кіберспортсмена Іллю «ALOHADANCE» Коробкіна виключили зі складу Natus Vincere на офіційному сайті реєстрації команд від Valve. Інформацію підтвердив і капітан команди SOLO.