Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Американський футбольний клуб LA Galaxy оголосив про співпрацю з популярною лайфстайл платформою та кіберспортивним клубом FaZe Clan.  Разом команди створять склад з FIFA23 для участі у лізі eMLS 2023 та виступів на глобальній сцені.

Клуб підписав Родріго UL1BARRI Улібаррі, Хав’єра Voncita Альвареса, та Луїса VillaMore3 Фернандо Вільянуева. 

«Ми дуже раді, що робимо таку масштабну колаборацію з LA Galaxy і маємо можливість залучити UL1BARRI, Voncita та VillaMore3, щоб побудувати команду eMLS та FIFAe, яку неможливо зупинити», — сказав Ерік Андерсон, спортивний директор FaZe.

 

Колаборації футбольних та кіберспортивних брендів досить розповсюджене явище. Через таку співпрацю футбольні клуби намагаються залучити молоду аудиторії до футболу, а також спробувати себе у нових напрямках, а кіберспортивні клуби отримують фінансову підтримку, тренувальні бази тощо.

Читайте також: Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Материалы по теме

Від 1 мільярда доларів до майже нікчемності: у клану FaZe закінчився хайп — переклад статті видання Bloomberg

Правління звільнило генерального директора Лі Трінка після різкого падіння акцій FaZe Clan. А авторитетне вивдання Bloomberg опублікувало велику статтю про історію злету і провалу FaZe на тлі карколомного падіння акцій компанії, яка знаходиться у дуже скрутному становищі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

FaZe Clan звільнили директора на тлі рекордного падіння ціни акцій

Рада директорів FaZe Clan розірвала контракт із генеральним директором Лі Трінком на тлі безкінечного падіння акцій клубу, через що компанія може залишити біржу Nasdaq вже дуже скоро.

Інвестори та засновники FaZe Clan біжуть з тонучого корабля

Англомовне кіберспортивне видання esportsadvocate пише про те, що засновники FaZe Clan починають бігти з тонучого корабля. Саме в цей час головний склад клубу в грі CS:GO виступає на BLAST Paris. Major.

EA Games виправили свою помилку і видалили з гри футболіста в образі російського царя

Розробники FIFA23 видалили з гри«перформанс» російського екс-футболіста Олександра Мостового, який був представлений в грі в образі російського царя.