Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Хоча вже багато років кіберспорт в Росії курується безпосередньо на рівні керівництва країни, зараз його просування вийшло на якісно новий рівень.

Турнір Путіна Ігри майбутнього рекламують безпосередньо в додатку “Госуслуги”, який є аналогом української Дії. Фактично реклама турніру прийшла на мобільні телефони десяткам мільйонів громадян країни-терориста, що говорить про безпрецендентну увагу російської влади до кіберспорту. 

Через турнір Ігри майбутнього, який фінансується з держбюджету Росії, російська влада просуває свої ідеї на весь світ, легітимізує себе і демонструє власному населенню і усьому світу підтримку керівництва країни світовою спільнотою. 

В рекламі турніру йдеться про участь 2000 гравців зі 100 країн! Хоча ці цифри виглядають скоріше фейком ніж правдою в участь в турнірі підтвердили чисельні іноземні зірки кіберспорту. Нерозуміння світовою кіберспортивною спільнотою наслідків жахів війни в Україні і підтримка ініціатив Путіна не просто засмучує, а розчаровує до глибини душі. 

Материалы по теме

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Англомовні запроданці та інші зашквари трансляцій турніра Путіна “Ігри майбутнього”

В Росії розпочався турнір Путіна “Ігри майбутнього”. Попри сподівання, на турнірі з Dota 2 була присутня англомовна трансляція і на ній працювали відносно відомі англомовні таланти, один з яких навіть коментував The International.

PassionUA підписали вихованця NAVI – Радіона fear Смика, який веде школу CS на російському сайті і в січні створив команду з росіян

Клуб Олександра Зінченко PassionUA повідомив про зміну капітана. На лаву запасних сів marat2k, а новим капітаном несподівано став вихованець академії NAVI і великий любитель росіян Радіон fear Смик.

“Ігри майбутнього: смілива російська «кіберспортивна» подія, в яку держава вкладає 58 мільйонів доларів” – переклад статті Esports Insider

Авторитетне західне кіберспортивне ЗМІ Esports Insider опублікували статтю, присвячену турніру Путіна Ігри майбутнього, який незабаром розпочнеться в Казані.