Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кріштіано Роналдо прорекламував геймерський фестиваль від арабських шейхів Gamers8 у своєму інстаграмі. Суперзірка футболу виклав фото з рекламою фестивалю і своїм зображенням у своєму інстаграмі, на який підписано 597 мільйонів читачів.

За добу пост зібрав майже 2,5 мільйона вподобайок. На пості позначено, що це комерційне партнерство.

Нагадаємо, що фестиваль Gamers8 проводиться в столиці Саудівської Аравії місті Ріяд. В одинадцяти дисциплінах розігруються величезні призові фонди, для деяких ігор – найбільші призові в їх історії. 

Загалом шейхи розігрують 45 мільйонів доларів, з яких аж 15 мільйонів припадає на Dota 2. Турнір буде проходити і в дисципліні CS:GO, але там буде розіграно лише 1 мільйон доларів США – один з найменших призових фондів для фестивалю. 

Материалы по теме

Купили всіх. Riot останніми, але прогнулися під Саудівську Аравію

На майбутньому Esports World Cup (колишній фестиваль Gamers8), який повинен відбутися в липні 2024 у Ріяді відбудеться великий турнір з League of Legend. Про це повідомляє репортер Jacob Wolf, який дізнався про плани Riot з внутрішньої переписки компанії.

Кріштіано Роналдо інвестував 40 мільйонів доларів у UFL – новий симулятор футболу

Зірка світового футболу Кріштіано Роналдо інвестував 40 мільйонів доларів в симулятор футболу UFL. Наразі гра знаходиться в розробці і має вийти на основних ігрових консолях XBox та PS5.

Визначилися переможці Gamers8 в дисципліні Rocket League

0

В Саудівській Аравії завершився фестиваль Gamers8 в дисципліні Rocket League. 24 команди з усього світу розіграли величезний призовий фонд у 2 мільйона доларів США.

Vitality перемогли на Gamers8. Підсумки турніру а Саудівській Аравії

0

ENCE не змогли зламати свій епічний лузстрік у фіналах великих турнірів і програли Vitality в головному матчі турніру Gamers8. Фінський клуб почав з дуже впевненої перемоги на Anubis, проте вже на класичному Міражі перевага була на боці бджілок.