Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чемпіон Світу з CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко емоційно, не обираючи слів прокоментував можливе зняття санкцій з команди Virtus.pro, про яке ми писали нещодавно. 

Ютубер і кіберспортивний аналітик порівняв кіберспорт з футболом і констатував, що кіберспорт не є спортом — це бізнес, у якому все вирішують тільки гроші. 

Про Virtus.pro. Всім все зрозуміло, всім все очевидно. Як будь який бізнес з агресивної країни під назвою Роіся обійшли санкції. Як кажуть, якщо потрібно, то схема знайдеться. Треба було обійти вони й обійшли. Тупо переписали своє підприємство на ліву людину, підставне обличчя. 

Найголовніше, про що я подумав, що кіберспорт ні..я не спорт насправді, бо буквально сьогодні ми бачимо, що Росію не допустили на жеребкування Євро, не допустять на жеребкування Чемпіонату Світу (з футболу, примітка редактора) і тут всім все зрозуміло. В крутому спорті, яким є футбол, цю країну-агресора просто забанили на..й і поки вона не виведе свої війська брати участь в турнірах вона не має права. Але кіберспорт ні..я не спорт, це бізнес, а бізнесу якби поє..ти. Формально санкції обійшли — все ви в справі, лутайте бабкі далі. Тому кіберспорт — це ху..я. 

Читайте також про відомого шведського коментатора, який виборює свободу України, воюючи в лавах ЗСУ. 

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.