Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній гравець та тренер NAVI, відомі своєю патріотичною позицією, розкритикували Сергія starix Іщука за його позицію відносно російської агресії в Україні.

Відомо, що Сергій Іщук кілька років тому переїхав до Росії. Після того, як його звільнили з посади тренера NAVI, він багато разів пробував себе в амплуа гравця та капітана за різні колективи, як в Україні, так і в найближчому зарубіжжі. Путнього з цього нічого не виходило. 

Остаточно Старікс осів в Росії, коли одружився з росіянкою. На WESG у 2019 році він казав, що зробив такий вибір через те, що його дружина не зможе знайти роботу в Україні, бо не розуміє української й працює у банківській сфері. 

Після початку повномасштабного вторгнення легендарний гравець продовжив стрімити та грати у російських командах, виправдовуючись, що ігри поза політикою.

Нещодавно Сергій засвітився на локальному лані в Пітері, де грав у команді проросійського стрімера, і цим нагадав про себе. Путнього у легенди знову не вийшло, його команда програла всі матчі та посіла останнє восьме місце.

Арсеній ceh9 Триноженко згадав про вчинки колишнього тіммейта в телеграмі.

Те, що відбувається зі starix та іншими моїми тіммейтами, — це насправді серйозна рана та біль, який, напевно, колись заживе. Однак, війна, вона багатьох змінила, багатьох розділила, і певні речі все-таки залишаться в пам’яті у мене та у вас.

Набагато більш жорстко по колишньому супернику пройшовся Михайло Kane Благін.

Старікс — ну це пиз..ць, у нього ігри поза політикою…. Позиція така цікава: «Ну, а що я можу зробити?». Просто буду добре жити в країні, яка вбиває моїх громадян і говорити, що це політика і я в неї не лізу. Моя думка, що він не один такий і такі люди не потрібні не лише Україні, вони нікому не потрібні. Будь ти з Польщі чи Китаю, та будь-якої іншої країни… якщо ти будеш у подібній ситуації так поводитися… ти просто лайно.

Старікс — це легенда кіберспорту України, його внесок у розвиток спорту просто неоціненний хоча б через те, що саме він зібрав той самий золотий склад NAVI та виграв з ним ті рекордні чотири Чемпіонати Світу поспіль. Від того його позиція зараз відчувається особливо болісною. 

З іншого боку, хоча людина і грає з росіянами, вона хоча б зробила свій свідомий вибір і не займається лицемірством та сидінням на двох стільцях.

NAVI, яких створив starix, роблять те саме, що й він, вони теж толерують росіян, грають з росіянами й проти росіян, але вони ще й платять росіянам зарплати, та продовжують називати себе українським клубом і хочуть, щоб за них вболівали українці. 

Материалы по теме

Інтерв’ю з новачком NAVI Андрієм npl Кухарським з IEM Katowice 2023

NAVI потужно стартували в груповій стадії IEM Katowice 2023 і всю увагу прикуто до новачка команди Андрія npl Кухарського, який тягнув команду на дно на початку року, проте показав не погану гру на турнірі в Польщі. Всі розуміють, що саме від його прогресу буде залежати, чи зможуть NAVI знову стати претендентами на титули, чи «епоха

NAVI легко здолали Liquid і гарантували собі вихід у Play-off IEM Katowice 2023

0

Natus Vincere без особливих проблем впоралися з Liquid і гарантували собі вихід у Play-off IEM Katowice 2023. Команда Блейда почала з дуже легкої перемоги на Inferno і мала лише незначні проблеми на Anubis, проте змогла отримати перемогу у додаткових раундах і завершити зустріч з рахунком 2-0.

Ще один колаборант — українець Володимир Noone Міненко буде грати за російську команду на російській лізі

Колишній гравець NAVI, українець, про правильну позицію якого неодноразово казали в команді чорно-жовтих, дійсно перейшов на темну сторону, приєднавшись до російської команди Darkside. Володимир Noone Міненко не тільки приєднався до росіян під час війни, а і буде брати участь у лізі від російського букмекера, який пов’язаний з людьми з уряду країни-терориста.

NAVI звільнили двох українців і казахстанця зі складу з Dota 2

NAVI у не властивій їм манері з невластивими клубу формулюваннями звільнили ядро свого складу з Dota 2. Шукати нові можливості пішли два українці V-Tune та laise, а також казахстанець Nicky`Cool.