Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній гравець та тренер NAVI, відомі своєю патріотичною позицією, розкритикували Сергія starix Іщука за його позицію відносно російської агресії в Україні.

Відомо, що Сергій Іщук кілька років тому переїхав до Росії. Після того, як його звільнили з посади тренера NAVI, він багато разів пробував себе в амплуа гравця та капітана за різні колективи, як в Україні, так і в найближчому зарубіжжі. Путнього з цього нічого не виходило. 

Остаточно Старікс осів в Росії, коли одружився з росіянкою. На WESG у 2019 році він казав, що зробив такий вибір через те, що його дружина не зможе знайти роботу в Україні, бо не розуміє української й працює у банківській сфері. 

Після початку повномасштабного вторгнення легендарний гравець продовжив стрімити та грати у російських командах, виправдовуючись, що ігри поза політикою.

Нещодавно Сергій засвітився на локальному лані в Пітері, де грав у команді проросійського стрімера, і цим нагадав про себе. Путнього у легенди знову не вийшло, його команда програла всі матчі та посіла останнє восьме місце.

Арсеній ceh9 Триноженко згадав про вчинки колишнього тіммейта в телеграмі.

Те, що відбувається зі starix та іншими моїми тіммейтами, — це насправді серйозна рана та біль, який, напевно, колись заживе. Однак, війна, вона багатьох змінила, багатьох розділила, і певні речі все-таки залишаться в пам’яті у мене та у вас.

Набагато більш жорстко по колишньому супернику пройшовся Михайло Kane Благін.

Старікс — ну це пиз..ць, у нього ігри поза політикою…. Позиція така цікава: «Ну, а що я можу зробити?». Просто буду добре жити в країні, яка вбиває моїх громадян і говорити, що це політика і я в неї не лізу. Моя думка, що він не один такий і такі люди не потрібні не лише Україні, вони нікому не потрібні. Будь ти з Польщі чи Китаю, та будь-якої іншої країни… якщо ти будеш у подібній ситуації так поводитися… ти просто лайно.

Старікс — це легенда кіберспорту України, його внесок у розвиток спорту просто неоціненний хоча б через те, що саме він зібрав той самий золотий склад NAVI та виграв з ним ті рекордні чотири Чемпіонати Світу поспіль. Від того його позиція зараз відчувається особливо болісною. 

З іншого боку, хоча людина і грає з росіянами, вона хоча б зробила свій свідомий вибір і не займається лицемірством та сидінням на двох стільцях.

NAVI, яких створив starix, роблять те саме, що й він, вони теж толерують росіян, грають з росіянами й проти росіян, але вони ще й платять росіянам зарплати, та продовжують називати себе українським клубом і хочуть, щоб за них вболівали українці. 

Материалы по теме

NAVI розмістили звернення Зеленського на своїй сторінці у VK. Її забанили наказом прокуратури РФ

Natus Vincere розмістили на своїй сторінці у VK звернення Президента України Володимира Зеленського до росіян, а також номери, за якими окупанти можуть подзвонити і здатися в полон. Через чотири години після розміщення звернення сторінку NAVI було заблоковано згідно з постановою прокуратури Російської Федерації.

Найбільші команди з VALORANT, які Riot Games залишила за бортом франшизної ліги

Вчора Riot Games оголосила 30 команд- партнерів, які з 2023 року будуть брати участь у професійних франшизних лігах VCT, навколо який буде будуватися основний кіберспорт у VALORANT.

Стали відомі групи турніру останнього шансу, через який команди можуть потрапити на The International 11

Став відомим склад груп турніру останнього шансу на The International 11.  12 команд з усього світу будуть претендувати на 2 запрошення в основну стадію турніру. Команди було поділено на дві групи по 6 колективів.

Riot Games оголосила всіх партнерів професійних ліг VALORANT. Там є NAVI, але немає команди Кирила Карасьова FPX

Riot Games оголосили всі команди, які стануть партнерами професійної франшизної ліги з VALORANT. Партнерами розробника гри стануть тридцять організацій, по десять з трьох регіонів, у яких будуть проводитись регулярні ліги.