Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Через два тижні, 07 червня, розпочнеться загальноукраїнський кіберспортивний чемпіонат з симрейсингу (кільцеві перегони) KMAMK GT3 Sprint Championship 2023 – на легендарній італійській трасі Monza GP, яку дуже часто називають “Храмом швидкості”, відбудуться тренувальні збори команд і водіїв.

“Нульовий” етап або Пролог, який не входить до заліку чемпіонату, покликаний перевірити готовність учасників до старту першого “бойового” етапу серії, який стартуватиме вже 14 червня на трасі Mіsano, відкатати формат змагань та перевірити всі налаштування.

Водії, що представляють команди і так само водії, які не входять до складу жодної з них, перевірятимуть свій темп в порівнянні один з одним для розуміння свого рівня конкурентоспроможності, розуміння що потрібно додати, а від чого необхідно відмовитися, які зміни в налаштуваннях симулятора Assetto Corsa Competizione потрібно внести задля максимальної ефективності на перегонах.

Команда KMAMK SimRacing, яку представлятимуть 6 водіїв з Києва та Харкова, так само готується до Прологу чемпіонату, тобто до “нульового” етапу. Костянтин Романенко (№48), переможець чемпіонату KMAMK GT3 Championship 2021 року працюватиме на автомобілі Lamborghini Huracán GT3 Evo2, яка несе ліврею нашого видання Gameinside.ua! Таким чином, вперше наше медіа буде присутнім на змаганнях не тільки у якості головного інформаційного партнера чемпіонату, але у якості безпосереднього учасника подій!

Костянтин Романенко, водій команди KMAMK SimRacing: “Моєю головною метою буде, вочевидь, захист титулу Чемпіона спринту, і я розумію, що це буде надскладною задачею враховуючи очікуваний рівень конкуренції! Так само будемо боротися і за командну перемогу, і для цього мені потрібно попрацювати над рівнем саме командної підготовки. Раніше я займався вітрильним спортом, який мене навчив бути одинаком із самим собою. Але автоспорт – це зовсім інша дисципліна, яка також вимагає співпраці між напарниками для максимальних результатів. Для мене випала честь захищати кольори Gameinside.ua, тож потрібно відповідати найкращим і привести найкращих до перемоги!”

Жирайр Гюрунян, голова KMAMK SimRacing: “По-перше, Костянтин Романенко в складі нашої команди – це гарантія боротьби за подіум в кожному заїзді в особистому та командному заліках. По-друге, наша співпраця з Gameinside.ua поглиблюється – відтепер Gameinside.ua ще і титульний бренд одного з автомобілів! Впевнений, що ця співпраця призведе до перемоги і ми всі прикладемо до цього максимальних зусиль!”

Геннадій Веселков, власник Gameinside.ua: “Ми раді бурхливому розвитку симрейсингу в Україні і впевнені, що і у цій цікавій та динамічній дисципліні кіберспорту наші спортсмени досягнуть найвищих вершин. Дякуємо керівництву KMAMK SimRacing за плідну співпрацю і можливість бути представленими на лівреї такого чудового автомобіля під управлінням видатного Костянтина Романенко”.

Запрошуємо Вас вболівати за Костянтина Романенко і за Gameinside.ua в чемпіонаті KMAMK GT3 Sprint Championship 2023. 

Анонс прямої трансляції

 

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.

Кіберспортивні діячі масово бойкотують Esports Awards за те, що премія продалася Саудівській Аравії

Таланти та кіберспортивні діячі, які роками були частиною престижної премії Esports Awards, масово відмовляються від співпраці з організаторами, які продались Саудівській Аравії і перенесли премію, що щорічно проходила в Лос-Анджелесі, в Ріяд на мультитурнір Esports World Cup.