Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чинні чемпіони Major отримали шанс захистити свій титул у Бельгії і тренер Андрій «⁠B1ad3⁠» Городенський вважає, що у них є гарний шанс зробити це.

Natus Vincere пройшли кваліфікацію на PGL Major в Антверпені після перемоги з рахунком 2:0 над французько-данським проєктом Vitality. Команда розпочала свій виступ на регіональному заході Major Ranking з перемог над QUAZAR та OG, а потім загальмувала через несподівану поразку від Heroic з рахунком 0-2 на другий день.

Це була нелегка гра для чемпіонів Major, але вони змогли перемогти Vitality на двох картах. Після їхньої перемоги 35-річний тренер команди розповів, з якими проблемами довелося зіткнутися Natus Vincere на цьому заході.

Вітаємо з перемогою над Vitality, ви маєте статистику 3-1 і вийшли на Мейджор. Я впевнений, що ви хочете вийти до легенд, я думаю, що вам потрібна перемога MOUZ над FaZe, щоб ви могли туди пройти, але що ви відчули, коли забезпечили собі місце на Major?

Дякую. Так, я думаю, що п’ятий раунд багато чого визначить, я не знаю, чи переміг Eternal Fire (Примітка редактора: інтерв’ю проводилося під час матчу Eternal Fire проти fnatic), але якщо вони переможуть, ми пройдемо через багато сценаріїв. Ми раді, що нам вдалося пройти кваліфікацію.

Давайте повернемося до вчорашнього дня, що сталося в грі проти Heroic? Це було важко для вас.

Так, це була дуже важка гра, але я думаю, що нам вдалося пройти кваліфікацію, попри поразку від Heroic. Через різні обставини ми не мали жодної практики після ESL Pro League, і ми не змогли зібратися разом. Наші гравці тренувалися лише окремо, і я думаю, що це трохи впливає на нас, коли ми граємо проти команд ТІР-1 рівня. Нам допомогло б, якби ми більше тренувалися, щоб більше бути у світі CS. За такого сценарію ми були б більше зосереджені на деталях, але все ж ми раді, що без практики нам вдалося пройти кваліфікацію.

Inferno останнім часом не був ідеальним для вас, вчора ви програли проти Heroic, і навіть коли ви виграли сьогодні, це була близька гра. Ваше ставлення до карти змінилося чи це щось інше?

Насправді Inferno — це карта, яку ми часто граємо залежно від нашої майстерності, у нас там зараз не багато складних тактик, за допомогою яких ми можемо обдурити наших суперників, тому ми граємо більш грубо, тому що карта змушує нас це робити, це справді стара карта. Проблеми виникли тому, що  у нас не було практики вигадувати щось нове, а маленькі деталі, про які я казав, були важливими в складних ситуаціях.

Особливо, коли ми почали програвати вчора, у нас почалися нерви й наша гра стала більш пасивною. Я думаю, що ми зробили занадто багато помилок, ми програли 4 проти 2 на стороні CT на Inferno, і це був дуже важливий раунд, я думаю, що це дуже вплинуло на ситуацію. На стороні Т ми втратили пістолетний раунд 3 на 2, перш ніж програли наступний фуллзакуп. Ми йшли в A 4 на 1 у 5 раунді чи щось подібне, і ми програли. Було забагато помилок.

З іншого боку, ваш Міраж був справді хорошим, напевно, одним із найкращих у світі. Ми помітили, що в перший день проти OG ви використовували цього нового Молотова, «гватемальського Молотова», розкажіть про це?

Коли я побачив це, коли на ньому стояв s1mple то я зрозумів, що відбувається і подумав: «Вау, це крута і цікава Моллі». Він сказав мені, що бачив це в іншій грі та тренувався безпосередньо перед цією грою, і так, ми багато працюємо над нашим Міражем.

У вас дуже хороший результат проти Vitality, ви грали проти них купу часу у великих іграх минулого року, тепер у них інший склад. Наскільки вони відрізнялися?

Насправді я не знаю подробиць, я не аналізував, щоб отримати повну картину для цієї команди, коли ми будемо грати з ними більше, я зрозумію більше, але на цей час я думаю, що їм не вистачає індивідуальних навичок. Я маю на увазі не навички з точки зору мислення, а з точки зору механіки, грубої майстерності, прицілювання тощо. Їм потрібна вогнева міць.

Ходило кілька чуток про NAVI, майбутнє команди та гравців. Як вам як тренеру вдається тримати всіх згуртованими та на одній стороні в такі часи?

Я думаю так само як і будь-якому іншому тренеру. У нас проблеми, емоційно кожен не «у своїй тарілці». Ми завжди намагаємося більше говорити всередині команди, щоб залишатися в реальності, просто щоб усвідомити, що якщо кожен гравець не викладеться на 100%, то ми всі пошкодуємо про це в майбутньому. Коли ви емоційно пригнічені, ви будете почувати себе ще гірше, якщо програєте.

Ми розуміємо, що наша головна мета, незважаючи ні на що, — це перемога і створення нашої ери. Хоч ми і програли два великих турніри, але все ж це те, що гравці повинні тримати в голові та грати далі.

Ви їдете на Мейджор менше ніж за місяць, чи є у вас підготовка чи є якісь справи, які ви вже знаєте, що збираєтесь зробити?

Тепер я думаю, що всі в команді дуже чітко усвідомлюють, що відбувається. Тепер вони розуміють, що програли один турнір, другий, і коли ви програєте, ви оновлюєте мотиваційні резерви всередині себе, і тоді ви граєте, не на 100%, а, можливо, на 150%, тоді ви робите все, щоб виграти — як ми робили це на останньому Мейджорі.

Коли ви перемагаєте, ваша мотивація навпаки починає падати, не дуже низько, але, можливо до 90% замість 100%. Тепер, коли ми програли два турніри, я вважаю, що у нас є хороший шанс підготуватися до Мейджора. Наш план полягає в тому, щоб дуже добре підготуватися до цього Мейджора, тому що ми знаємо, що можемо його виграти. У тих матчах, які ми програвали, наші гравці розуміли, що ми не показували свою гру, кожен гравець розуміє, що це була не наша гра, і навіть якщо суперник у нас виграв, ми знали, як їх перемогти.

Дивіться також коментар s1mple після виходу на Мейджор.

Материалы по теме

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

Esports Awards — голосування відкрите у семи номінаціях. s1mple представлений у номінації «Особистість року»

CS:GO номіновано на гру року на щорічній премії Esports Awards. Втім це зовсім не дивно, тому, що CS вже багато років залишається однією з найпопулярніших ігор, особливо в кіберспорті.

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.